شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + سیم ریپ

ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

تور کامبوج و ویتنام

برنامه‌ی سفر تور هوشی مینه + سیم ریپ

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)، Check In در هتل در هوشی مینه و استراحت ...

روز دوم: گشت  رایــگان  تونل های کوچی

مدت تور : 8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد و در آخر ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد.

روز سوم: روز آزاد در هوشی مینه

در این روز پس از صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، امکان استفاده از گشت اختیاری بازدید از جاذبه های گردشگری شهر هوشی مینه و یا بازدید از دلتای مکونگ وجود دارد. همچنین میتوانید از مراکز خرید هوشی مینه بازدید کنید.

روز چهارم: پرواز به سمت شهر سیم ریپ

صرف صبحانه در هتل در  هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز به سمت سیم ریپ، پس از رسيدن به فرودگاه سیم ریپ راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر سیم ریپ و استراحت.

روز پنجم: گشت رایگان در شهر سیم ریپ

پس از صرف صبحانه در هتل، آماده میشوید تا به گشت شهری در سیم ریپ بروید، از پایتخت باستانی       Angkor Thom که متعلق به قرن  12 دهم میلادی است با مجسمه های عظیمش دیدار میکنید و سپس از معبد Bayon  که به خاطر 54 برج خود و بیش از 200 چهره خندان آولوکیتسوارا و فیمیناکاس، منحصر به فرد است دیدار میکنید. در ادامه از معروفترین معبد Angkor Wat که 81 هکتار وسعت دارد و از نظر وسعت با کاخ امپراطوری پکن قابل مقایسه است دیدار میکنید، در ادامه میتوانید از غروب فوق العاده خورشید از بالای معبد Pre Rup  لذت ببرید، سپس به هتلتان برمیگردید و استراحت میکنید و یا از نایت لایف زیبای شهر سیم ریپ (Pub Street) لذت میبرید.

روز ششم: گشت رایگان در شهر سیم ریپ

صبح پس از صرف صبحانه، برای قایق سواری به دریاچه Tonel Sap میروید و    از روستای روی آب Kampong Phluk دیدن خواهید کرد، این روستا، دهکده شناور ماهیگیران است که دارای مدارس شناور، ایستگاه پلیس شناور و ... است، این روستای شناور از جایی به جای دیگر به دنبال جریان آب حرکت میکند و این دریاچه بزرگترین دریاچه داِئمی آب شیرین در آسیای جنوب شرقی است و به رودخانه Tonle Sap  میریزد و در ادامه به Mekong در پنام په میریزد. پس از اتمام بازدید این منطقه شگفت انگیز  به هتلتان میروید.

روز هفتم: پرواز برگشت از شهر سیم ریپ به تهران

صرف صبحانه در هتل در سیم ریپ، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه سیم ریپ ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

منو موبایلی

تماس بگیرید