شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + هوی آن

شروع قیمت از 685 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور هوشی مینه + هوی آی

برنامه سفر تور هوشی مینه + هوی آن

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)،   Check-In در هتل در هوشی مینه و استراحت ...

روز دوم: گشت  رایــگان  تونل های کوچی

مدت تور : 8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد و در آخر ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد.

روز سوم: پرواز به سمت شهر ساحلی هوی آن

صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه دانانگ، پس از رسيدن به فرودگاه دانانگ راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر ساحلی هوی آن و استراحت.

اگر هتلتان در دانانگ است، به سادگی از هتلتان در دانانگ میتوانید به هوی آن بروید (45 دقيقه)  و اگر هتلتان در

هوی آن باشد، پياده يا با تاكسی در حدود 10 دقیقه به شهر می رسيد. مردم مهربان ویتنام منتظر شما هستند:

شهر ساحلی هوی آن که به شهر فانوس ها معروف است، به خاطر جاذبه ها و محبوبيتش ثبت جهانی شده است! با قدم زدن در شهر از بافت تاریخی و بازار شهر با کوچه های باریک و خانه های باستانی که سبک چینی ژاپنی و کمی اروپایی دارند بازدید کنید، از دستفروش های محلی خرید کنید، برای افرادی که دوستشان دارید سوغاتی بخرید، حتما میوه ها و غذاهای محلی ویتنامی از جمله ساندويج های معروف هوی آن را امتحان كنيد! در میان شهر دوچرخه سواری كنيد يا دوچرخه های محلی هوی آن را اجاره کنید كه توسط افراد محلی هدايت ميشود. توصیه می کنیم بعد از ظهر تا آخر شب از دیدن فضای شهر لذت ببرید، از غروب آفتاب با تاریک شدن هوا، فانوس ها و چراغ های سنتی روشن ميشوند که زیبایی شهر هوی آن را دو چندان می کنند، در این زمان میتوانید از مناظر و چشم انداز زیبای شب این شهر عکاسی کنید. میتوانید ضمن قایق سواری فانوس روشن كنيد و آرزو كنيد! اگر به دنبال آرامش و ریلکس کردن بعد از گشت و گذار در شهر هستید میتوانید از سالن های ماساژ تميز و لذت بخش هوی آن استفاده كنيد.

روز چهارم: گشت رایگان تپه های بانا (Ba Na Hills)

و بازديد از پل دست خدا (Golden Bridge)

در دانانگ با ناهار

مدت تور : 8 صبح تا 16 بعدازظهر

ساعت 8 صبح پس از صرف صبحانه به همراه ليدر، برای شروع روزی پر از اميد از هتل خارج ميشويد و آماده شروع ماجراجويی جديد خود در تپه های بانا (Ba Na Hills) خواهيد شد. با عبور از مسيرهای زيبا و مجسمه های فراوان به تپه های بانا ميرسيد. در اين مكان ديدنی، پرندگان زيبادر حال پرواز و درختان با برگ های بارانی به انتظار شما نشسته اند. ساعت 9، با رسيدن به ايستگاه تله كابين  (طولانی ترین تله کابین جهان) در ميان طبيعت بينهايت زيبا، صعود به سمت بالا آغاز ميشود، در كابينی معلق در هوا بدون دغدغه و شلوغی شهر از چشم انداز های بی نظير تپه های بانا لذت ببريد، ساعت 9:30 به لجاردين (Le Jardin) که مكانی باقيمانده از ويلاهای فرانسوی و پاگودای لين اونگ (Linh Ung Pagoda) ميباشد، میرسید. در واقع شما به عرصه ی  معماری زيبا و قديمی، واقع در قلب دانانگ رسيده ايد! مجسمه هنری بلند 27 متری بودا نيز يكی از ديدنی های آن است. با ترک لجاردين به سمت  ايستگاه دوم تله كابين حركت ميكنيد و از بالای تپه های بانا چشم اندازی دلنشين از طبيعت بكر را ميبينيد. ساعت 10:30 همراه با هيجانی غير قابل وصف به پارک فانتزی (Fantasy Park) مهیج ترین شهر بازی  کشور ویتنام، كه سومين پارک تفريحی در سراسر جهان است ميرسيد، اينجا مكانی است كه فانتزی با واقعيت ترکیب ميشود! شما ميتوانيد از امکانات تفریحی مجموعه و بازی های رايگان و غير رايگان لذت ببريد ...  ساعت 11:30 وقت ناهار رسيده، پس به رستوران بوفه كه برايتان تدارک ديده ايم ميرويد و ناهار بینظيری ميل ميكنيد. ساعت 12:30 به مهترين قسمت اين گشت ميرويد، رسيدن  به ارتفاع 1487 متری كوه چوآ (Chua Mountain)، از اين ارتفاع و از بالای تپه های بانا، چشم انداز پانارومايی از دانانگ را با چشمان خود ببينيد و بعد به سمت پل زیبای دست خدا یا پل طلايی (Golden Bridge) می رويد كه قطعا اين بخش از سفر شما زيباترين و شگفت انگيز ترين لحظات در اين سفر گردشگری خواهد بود، تا ميتوانيد عكاسی كنيد و لذت ببريد و از فروشگاه های سوغاتی يادگاری بخريد. ساعت 14:30 تور به پايان ميرسد و به ايستگاه تله كابين ميرويد و برای استراحت به هتلتان برميگرديد.

روز های پنجم و ششم: روز آزاد در شهر ساحلی هوی آن

صرف صبحانه در هتل

پیشنهاد ما: استراحت در سواحل زیبای هوی آن، استفاده از تفریحات آبی، بازدید از مراکز خرید و ...

روز هفتم: پرواز برگشت از شهر دانانگ به تهران

صرف صبحانه در هتل، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه دانانگ ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید