شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + ناترنگ

شروع قیمت از 808 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور هوشی مینه + ناترنگ

برنامه سفر تور هوشی مینه + ناترنگ

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)، Check In در هتل در هوشی مینه و استراحت .                                                                                   

روز دوم: گشت  رایــگان  تونل های کوچی

مدت تور :    8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد و در آخر ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد.

روز سوم: روز آزاد در هوشی مینه

در این روز پس از صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، امکان استفاده از گشت اختیاری بازدید از جاذبه های گردشگری شهر هوشی مینه و یا بازدید از دلتای مکونگ وجود دارد. همچنین میتوانید از مراکز خرید هوشی مینه بازدید کنید.

روز چهارم: پرواز به سمت شهر ساحلی ناترنگ

صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه ترانسفرVIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه ناترنگ، پس از رسيدن به فرودگاه ناترنگ راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر ساحلی و زیبای ناترنگ و استراحت.

روز  پنجم: گشت رایگان خلیج ناترنگ

با کشتی لوکس امپرور با ناهار

صرف صبحانه در هتل در ناترنگ،

مدت تور: 8 صبح تا 14:30 بعد از ظهر

ساعت 8  صبح تور لیدرتان را در هتل ملاقات می کنید و به سمت بندر ناترنگ حرکت می کنید، به هنگام رسیدن به بندر ناترنگ ویتنام (08:30 تا 08:45)، دنیای جدیدی از زیبایی و ‌آرامش در انتظار شماست ....

برای شروع سفری خاطره انگیز با تجربه هایی به یادماندنی، با رعایت دقیق و کامل اقدامات امنیتی، سوار کشتی لوكس امپرور (Emperor Cruises)  میشوید، کارکنان کشتی با لبخندی صمیمی و‌ نوشیدنی خوش آمد گویی به استقبال شما می آیند، آنها  خلیج ناترنگ را به شما معرفی کرده و‌ درباره مردم مهربان ویتنام و غذاهای فریبنده و فرهنگ متنوع ویتنامی با شما صحبت خواهند کرد، سپس به معرفی کشتی خواهند پرداخت و در همین حین شما میتوانید از لذت دیدن در زیبایی های این خلیج زیبا مسحور شوید. در اين سفر بی نظير در تور ويتنام، آسمان ها و درياها در اختيار شما قرار خواهند گرفت!

ساعت (08:45 تا 09:30) کشتی در مسیر  Tam , Mot در خلیج زیبای ناترنگ ویتنام حرکت میکند و ‌نوازنده گیتار با موسیقی دلنشین خود شما را به دنیایی از  آرامش و ‌رویاهای رنگارنگ میبرد، در این بین شما و‌سایر مسافران کشتی میتوانید از نوشیدنی های متنوع  و‌میوه های تازه لذت ببرید. در این زمان از سفر طبق برنامه از پیش تعیین شده  (09:30 تا 10:00) به سوی مزرعه پرورش ماهی و انواع آبزیان خوشمزه دریایی میروید، پس از رسیدن به مزرعه پرورش ماهی با قایق های چوبی به سوی دهکده ماهی میروید و از دیدن آب های آرام و صاف خلیج زیبای ناترنگ لذت میبرید، ماهی های زیبا را در زیر آب های زلال مسیر تماشا کنید و یا از غذا دادن به ماهی ها لذت ببرید. سپس به دهکده میروید (10 تا 12) و با زندگی مردم مهربان و‌صمیمی این دهکده آشنا میشوید و‌ در ادامه تور با قایق هایتان به سواحل زیبای Mini میروید، شما میتوانید زیر درختان بزرگ این سواحل استراحت کنید و یا از تفریحات دریایی از جمله غواصی و جت اسکی و قایق موزی شکل لذت ببرید!

پس از ساعتها فعالیت (12 تا 14) در طبیعت زیبا و سواحل بی نظیر به کشتی برمیگردید و از ناهار ست منوی بینظیر که توسط سر آشپز حرفه ای برایتان تدارک دیده شده به همراه مزه های ویتنامی و‌ محلی و ‌نوشیدنی های بی نظیر  در نزدیکی جزیره هون تره (Hon Tre) لذت ببرید. ساعت (14 تا 14:30) بعد از عبور از کنار روستای وانگ نگان (Vũng Ngán)  و جزیره زیبای وینپر لند      (Vinpearl Land) به سوی ناحیه بائو دای (Bao Dai Villa) میروید، در این منطقه ویلاهای بائو دای با طراحی زیبا و ‌منظره ای خیره کننده به چشم میخورند  اگر میخواهید لحظاتی آرام و‌دلنشین داشته باشید میتوانید در اطراف این ویلاها قدم بزنید و در انتهای گشت قبل از بازگشت به ساحل یک‌نگاهی به این شاهکارهای معماری و ‌مناظر طبیعی داشته باشید و‌ لحظاتی لذت بخش را در این محل شگفت انگیز سپری کنید. در بندر، اتوبوس شاتل منتظر شما خواهد بود تا شما را به هتلتان بازگرداند.

توجه داشته باشید که برنامه سفر دریایی به دلیل تغییرات آب و‌هوا قابل تغییر است و جدول زمانی تورها ممکن است بصورت 30 دقیقه قبل تر یا بعد تر تغییر کند. در این تور شما از وای فای رایگان، ناهار ست منو، نوشیدنی رایگان با سفارش از بار کشتی، میوه های تازه محلی،حوله حمام برخوردار خواهید شد!

روز ششم: زمان آزاد در شهر ساحلی ناترنگ

صرف صبحانه در هتل

پیشنهاد ما: استراحت در سواحل زیبای ناترنگ، استفاده از تفریحات آبی، بازدید از مراکز خرید و ...

روز هفتم: پرواز برگشت از شهر هوشی مینه به تهران

صرف صبحانه در هتل، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه ناترنگ ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد.پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به فرودگاه هوشی مینه، پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید