شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + دانانگ

شروع قیمت از 685 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور هوشی مینه + دانانگ

برنامه سفر تور هوشی مینه + دانانگ

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)، Check In در هتل در هوشی مینه و استراحت ...

روز دوم: گشت  رایــگان  تونل های کوچی با ناهار

مدت تور : 8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد، همچنین ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد. سپس صرف ناهار محلی خوشمزه ویتنامی و بازگشت به هتل در هوشی مینه.

روز سوم: روز آزاد در هوشی مینه

در این روز پس از صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، امکان استفاده از گشت اختیاری بازدید از جاذبه های گردشگری شهر هوشی مینه و یا بازدید از دلتای مکونگ وجود دارد. همچنین میتوانید از مراکز خرید هوشی مینه بازدید کنید.

روز چهارم: پرواز به سمت شهر ساحلی دانانگ

صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه دانانگ، پس از رسيدن به فرودگاه دانانگ راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر دانانگ و استراحت.

روز پنجم: گشت رایگان تپه های بانا (Ba Na Hills)

و بازديد از پل دست خدا (Golden Bridge)

در دانانگ با ناهار

مدت تور : 8 صبح تا 16 بعدازظهر

ساعت 8 صبح پس از صرف صبحانه به همراه ليدر، برای شروع روزی پر از اميد از هتل خارج ميشويد و آماده شروع ماجراجويی جديد خود در تپه های بانا (Ba Na Hills) خواهيد شد. با عبور از مسيرهای زيبا و مجسمه های فراوان به تپه های بانا ميرسيد. در اين مكان ديدنی، پرندگان زيبادر حال پرواز و درختان با برگ های بارانی به انتظار شما نشسته اند.

ساعت 9، با رسيدن به ايستگاه تله كابين  (طولانی ترین تله کابین جهان) در ميان طبيعت بينهايت زيبا، صعود به سمت بالا آغاز ميشود، در كابينی معلق در هوا بدون دغدغه و شلوغی شهر از چشم انداز های بی نظير تپه های بانا لذت ببريد، ساعت 9:30 به لجاردين (Le Jardin) که مكانی باقيمانده از ويلاهای فرانسوی و پاگودای لين اونگ (Linh Ung Pagoda) ميباشد، میرسید. در واقع شما به عرصه ی  معماری زيبا و قديمی، واقع در قلب دانانگ رسيده ايد! مجسمه هنری بلند 27 متری بودا نيز يكی از ديدنی های آن است. با ترک لجاردين به سمت  ايستگاه دوم تله كابين حركت ميكنيد و از بالای تپه های بانا چشم اندازی دلنشين از طبيعت بكر را ميبينيد. ساعت 10:30 همراه با هيجانی غير قابل وصف به پارک فانتزی (Fantasy Park) مهیج ترین شهر بازی  کشور ویتنام، كه سومين پارک تفريحی در سراسر جهان است ميرسيد، اينجا مكانی است كه فانتزی با واقعيت ترکیب ميشود! شما ميتوانيد از امکانات تفریحی مجموعه و بازی های رايگان و غير رايگان لذت ببريد ...

ساعت 11:30 وقت ناهار رسيده، پس به رستوران بوفه كه برايتان تدارک ديده ايم ميرويد و ناهار بینظيری ميل ميكنيد.

ساعت 12:30 به مهترين قسمت اين گشت ميرويد، رسيدن  به ارتفاع 1487 متری كوه چوآ (Chua Mountain)، از اين ارتفاع و از بالای تپه های بانا، چشم انداز پانارومايی از دانانگ را با چشمان خود ببينيد و بعد به سمت پل زیبای دست خدا یا پل طلايی (Golden Bridge) می رويد كه قطعا اين بخش از سفر شما زيباترين و شگفت انگيز ترين لحظات در اين سفر گردشگری خواهد بود، تا ميتوانيد عكاسی كنيد و لذت ببريد و از فروشگاه های سوغاتی يادگاری بخريد. ساعت 14:30 تور به پايان ميرسد و به ايستگاه تله كابين ميرويد و برای استراحت به هتلتان برميگرديد.

روز ششم: روز آزاد در دانانگ

در این روز امکان استفاده از گشت اختیاری زیر وجود دارد:

مدت تور: 8 صبح تا 12 ظهر

پس از صرف صبحانه به همراه ليدر تور خود به سوی تجربه ای شگفت انگيز از زيبايی های شبه جزيره سون ترا (Son Tra Peninsula) ميرويد.

اين سفر شما را به دنيايی  از  شگفتی ها و جاذبه های توريستی بی نظير ميبرد. اولین مقصد شما موزه چام (Cham Museum) است كه در این موزه بیش از 5000 اثر باستانی به نمایش گذاشته شده است و شما را با تاریخچه غنی و فرهنگی مردم این منطقه آشنا می‌کند. در ادامه تور به قله كوه مرمر (Marble Mountains) می‌روید و از كوهستان زیبا و چشم نواز لذت می‌برید و عكاسی می‌کنید. به دنبال آن به روستای سنگی پاگودای لین آونگ (LINH UNG PAGODA) می‌روید، این روستای زیبا در میان صخره‌های بزرگ و بی نظیر و در منطقه‌ای با چشم انداز فوق العاده كوهستان در میان صخره‌های بزرگ و بینظیر قراردارد. در پایان این گشت با شكوه به بازار هان (Han Market) می‌روید، جایی كه شما می‌توانید لذت خرید محلی را تجربه كنید، پس از خرید گشت به پایان می‌رسد و به سوی هتلتان بر میگردید.

روز هفتم: پرواز برگشت از دانانگ به تهران

صرف صبحانه در هتل،

پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه دانانگ ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد و سپس پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید