شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + هانوی + کروز هالونگ بی

شروع قیمت از 795 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور هوشی مینه + هانوی + کروز

تور هوشی مینه + هانوی + کروز

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)، Check In در هتل در هوشی مینه و استراحت .

روز دوم: گشت رایــگان  تونل های کوچی

مدت تور : 8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد و در آخر ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد.

روز سوم: پرواز به سمت شهر هانوی

صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه  ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه هانوی، پس از رسيدن به فرودگاه هانوی راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر هانوی و استراحت.

روز چهارم: روز آزاد در هانوی

در این روز امکان استفاده از گشت اختیاری بازدید از جاذبه های گردشگری شهر هانوی وجود دارد،

مدت تور : 8 صبح تا 12 بعدازظهر

صبح زود پس از صرف صبحانه در هتل، به اولین دانشگاه ویتنام که در سال 1070 تاسیس شده میروید و با دیدن معبد ادبیات (Temple Of Literature) و معبد کوک توگیام، از  گذشته آرامش بخش ویتنام لذت میبرید. پس از این بازدید فوق العاده، به سوی دریاچه هوآن کیم (Hoan Kiem Lake) میروید و ‌از آب های آرام و رویایی این دریاچه لذت میبرید. سپس به دیدن معبد نگوک سون (Ngoc Son Temple) میروید که تجربه ای بینظیر از  زیبایی های ویتنام به شما میدهد. در پایان برای خاتمه دادن به این سفر جذاب  با شما به بازار قدیمی هانوی سفر خواهیم کرد. این بازار بهترین مکان برای خرید در هانوی شناخته میشود و ‌در اینجا شما میتوانید برای دوستان و خانواده تان بهترین هدایا و یادگاری های ویتنام را پیدا کنید.

روز  پنجم: اقامت در کشتی کروز در هالونگ بی

به همراه صبحانه + ناهار + شام

پس از صرف صبحانه در هتل در هانوی، ساعت 8:00 الی 8:30 از هتل به سمت هالونگ بی ترانسفر VIP & LUXURY میشوید. ساعت 12:30 واحد پذیرش در بندر بین المللی Tuan Chau از شما به گرمی پذیرایی می کنند. ساعت 12:45 کاپیتان کروز از مهمانان استقبال می کند. در حالیکه از نوشیدنی خوشامدگویی لذت میبرید، وارد کروز میشوید، بعد از جلسه توجیهی ایمنی کروز به کابین خود Check - In میکنید. ساعت 13:00 بندر بین المللی Tuan Chau را ترک میکنید و سفر شما برای کشف خلیج هالونگ - یکی از عجایب طبیعی هفتگانه ثبت شده در دنیا شروع میشود...

ناهار را با غذاهای خاص (غذای گرم بسیار عالی توسط آشپزهای درجه یک) میل می کنید،

در حالیکه کشتی کروز از مناظر معروف: دهکده ماهیگیری Ba Hang، جزیره Đỉnh Hương، جزیره Chó Đá، جزیره Gà Chọi و ... میگذرد. ساعت 14:30 کروز در غار Bồ Nâu، منطقه اصلی میراث طبیعی جهانی توقف می‌کند تا به بازدید یکی از زیباترین غارهای خلیج هالونگ بپردازید. ساعت 15:45 از غار خارج میشوید.

 و بعد به جزیره Titov حرکت میکنید که توسط Uncle Ho، بعد از اینکه Gherman Stepanovich Titov، فضانورد شوروی در سال 1962 از این ناحیه بازدید کرد، نامگذاری شد. از شنا کردن لذت ببرید و در ساحل استراحت کنید، همچنین میتوانید به بالای صخره بروید و از بالای کوه، گوشه ای از خلیج جادویی هالونگ را ببینید. ساعت 16:45 به کروز بر میگردید. استراحت کنید و از غروب آفتاب در عرشه کروز لذت ببرید و بعد برای برنامه های شبانه آماده شوید. از ساعت 18:00 تا 19:00 از HAPPY HOUR لذت ببرید - با خرید 1 نوشیدنی، 1 نوشیدنی رایگان دریافت کنید. ساعت 18:30 از نمایش آشپزی ویتنامی لذت ببرید. ساعت 19:00با منوی شام  (غذای گرم بسیار عالی توسط آشپزهای درجه یک) مجموعه آشنا شوید. در ساعت  20:30 به فعالیت های غروب بپردازید که عبارتند از: تماشای فیلم (در اتاق غذاخوری)، ماهیگیری، ماساژ (برای اطلاع از قیمت خدمات با مدیر کروز تماس بگیرید)...

برنامه سفر کشتی کروز با توجه به زمان ورود به کشتی و شرایط آب و هوایی قابل تغییر است.

روز  ششم: اقامت در کشتی کروز در هالونگ بی

به همراه صبحانه + ناهار + شام

ساعت 06:00 تماس صبح یا Morning Call (در صورت درخواست شما).  ساعت 06:30، روز را با Tai Chi شروع کنید - ورزش و حرکات فیزیکی بر روی عرشه کشتی که برای آرامش، تعادل و سلامتی هستند. ساعت 07:45 از خوردن صبحانه در اتاق غذاخوری (ست منو) لذت ببرید.  ساعت 08:30 به قایق روزانه با برنامه جداگانه میروید. 10:05 از غار Trống و دریاچه Động Tiên دیدن میکنید. ساعت 12:00 به کروز برمیگردید و استراحت میکنید.

ساعت 12:30 از ناهار (غذای گرم بسیار عالی توسط آشپزهای درجه یک) لذت ببرید. ساعت 14:30 از مزرعه مروارید هالونگ و غار Mê Cung دیدن کنید. ساعت 16:30 به کروز برمیگردید و برای برنامه ی شبانه آماده میشوید.    از ساعت 18:00 تا 19:00 (HAPPY HOUR) - با خرید 1 نوشیدنی، 1 نوشیدنی رایگان دریافت کنید. ساعت 18:30 از نمایش آشپزی دیدن کنید. ساعت 19:00  از شام (ست منو) لذت ببرید. ساعت 20:30 میتوانید به ماهیگیری در طبقه 1، در ورودی قایق یا تماشای فیلم، تخته و ورق بازی بپردازید.

برنامه سفر کشتی کروز با توجه به زمان ورود به کشتی و شرایط آب و هوایی قابل تغییر است.

روز  هفتم: پرواز برگشت از شهر هانوی به تهران

ساعت 06:00 تماس صبح یا Morning Call (در صورت درخواست شما). ساعت 06:30 از دستورالعمل‌های ورزش Tai Chi در عرشه ی کشتی به مدت 30 دقیقه در حین کروز به غار Luồn لذت ببرید. ساعت 07:00 صبحانه سبک را در رستوران میل کنید (قهوه، چای، شیر تازه، آب، شیرینی، نان، تخم مرغ، میوه تازه، غلات در اتاق غذاخوری سرو میشود). ساعت 08:00 بعد از صبحانه، یک تور با راهنما برای بازدید از غار Luồn خواهید داشت، یکی از غارهایی که مربوط به گیاهان بومی خلیج هالونگ است، با یک قایق بافته سنتی (بامبو) که توسط یک قایقران محلی پارو می‌شود، از غار Luồn دیدن کنید. ساعت 08:30 به کروز بر میگردید، استراحت کنید و از کابین Check - Out کنید. لطفا چمدان های خود را بیرون از در بگذارید. باربران آنها را در اسکله برای شما جمع آوری کرده و آماده خواهند کرد. در نهایت، کشتی کروز در ساعت 10:45 به بندر بین المللی Tuan Chau میرسد و توقف می کند و شما پیاده میشوید. راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هانوی ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید