تور سیم ریپ + دانانگ

ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور سیم ریپ دانانگ

برنامه سفر تور شش شب ویتنام + کامبوج (سه شب دانانگ + سه شب سیم ریپ)

گشت تمام روز پل طلایی دانانگ با ناهار +گشت تمام روز معابد شگفت انگیز سیم ریپ با ناهار | به همراه راهنمای محلی


روز اول - فرودگاه / دانانگ

سفر به دانانگ، شهر ساحلی در مرکز ویتنام، از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز مورد نظرتان آغاز می شود.

پس از ورود به دانانگ، ترانسفر به هتل و Check-In

روز دوم - گشت پل طلایی ویتنام با نهار به همراه راهنمای محلی

پس صرف صبحانه در هتل آماده می شوید تا در گشتی تمام روز از جاذبه های گردشگری دانانگ بازدید کنید.

پل طلایی  Golden Bridge - تله کابین  BA NA Mountain

7:00 - 8:00 | ترانسفر از هتل در دانانگ به سمت تپه های با نا  Ba Na Hills

9:00 | رسیدن به ایستگاه تله کابین هوی آن Hoi An ، نشستن در کابین و لذت بردن از مناظر جنگلی و کوهستانی، چرا که این تله کابین یکی از پنج تله کابین زیبا و مهم جهان می باشد.

9:30 | بازدید از Le Jardin ، ایستگاه دوم ، بقایای ویلاهای فرانسوی ها و معبد Linh Ung Pagoda با مجسمه بودایی بلند 27 متری. سپس ایستگاه را برای رسیدن به بالاترین قسمت با نا Ba Na ترک می کنید.

10:30 | بازدید و بازی در پارک تفریحی BA Na Hills Fantasy Park ، سومین پارک تفریحی سرپوشیده بزرگ در جهان در ویتنام با سینماهای 4 و 5 بعدی ، مسابقه مرگ ، پارک دایناسور ...

11:30 | صرف نهار بوفه در رستوران

12:30 | در ارتفاع 1.487 متری قله ی کوه چوا Chua Mountain ، از مناظر پانورامای دانانگ از بالاترین قسمت تپه های با نا لذت ببرید. سپس از پل طلایی Golden Bridge بازدید خواهید کرد.

پل زیبا و جذاب کائو وانگ (Cau Vang Bridg) – پل طلایی (Golden Bridge): پل جدیدی که بر فراز تپه‌های بانا (BaNa Hills) در نزدیک شهر ساحلی دانانگ، به طول ۱۵۰ متر یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری ویتنام است و در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی افتتاح شده است. پایه های این پل به شکل دو دست طراحی شده که تماشای آن برای هر فردی شگفت انگیز است. این دست ها از جنس سنگ بوده و عابرانی که از روی پل عبور می کنند می پندارند که بر روی دستان خدا قرار گرفته اند. به همین دلیل این پل به پل دستان خدا معروف است. این پل در فاصله 1402 متری سطح دریا قرار گرفته و 8 قسمت مختلف دارد. افراد می توانند با عبور از روی این پل از منظره زیبای کوه و جنگل لذت ببرند و چند ساعتی را از شلوغی و هیاهوی شهر به دور باشند. در کنار این پل امکانات ویژه ای وجود دارد که می توانند از آنها نیز استفاده کنند.

14:30 | بازگشت به ایستگاه تله کابین جهت بازگشت به دانانگ

15:00 - 15:30 | ترانسفر جهت بازگشت به هتل

روز سوم – روز آزاد

پس از صرف صبحانه در هتل، زمان آزاد در اختیار دارید تا از سواحل زیبای دانانگ استفاده کنید، به خرید از فروشگاه های جذاب محلی و برندهای مورد نظرتان بروید و یا به گشت آپشنالی که با کارگزار هماهنگ کرده اید بپردازید.

روز چهارم – دانانگ  /  سیم ریپ

صرف صبحانه در هتل

پرواز داخلی از دانانگ به سیم ریپ

پس از ورود به سیم ریپ، ترانسفر به هتل و Check-In

روز پنجم - گشت تمام روز معابد شگفت انگیز آنگکور  - Angkor Temple  با ناهار به همراه راهنمای انگلیسی زبان

زمان تور : هشت ساعت

پس صرف صبحانه در هتل آماده می شوید تا در گشتی تمام روز از جاذبه های گردشگری سیم ریپ  بازدید کنید.

  • بازدید از پایتخت باستانی آنگکور تام - Angkor Thom (مربوط به قرن دوازده) شامل: دروازه جنوبی با مجسمه های عظیم خود، معبد بایون (Bayon Temple) دارای 54 برج که با بیش از 200 چهره بزرگ وعظیم سنگی خندان بودایی تزیین شده اند، Phimeanakas - محوطه سلطنتی - تراس فیل ها و تراس پادشاه لپر و سپس بازید از Ta Prohm - یکی از زیباترین معابد منطقه که از زمان کشف نسبتاً دست نخورده مانده و بخش اعظم رمز و راز خود را حفظ کرده است.
  • صرف نهار در رستوران محلی
  • بعد از ظهر، بازدید از مشهورترین معابد موجود در منطقه آنگکور شامل: آنگکور وات (Angkor Wat): این مجموعه معبد، 81 هکتار را پوشش می دهد و از نظر اندازه با کاخ سلطنتی پکن قابل مقایسه است. پنج برج برجسته آن بر روی پرچم کامبوج تزیین شده اند و شاهکار قرن دوازدهم، توسط مورخان هنر به عنوان نمونه بارز هنر و معماری کلاسیک خمر در نظر گرفته شده است و در نهایت از غروب فوق العاده خورشید از بالای معبد پری راپ (Pre Rup Temple) لذت ببرید.

ششم – روز آزاد

پس از صرف صبحانه در هتل، زمان آزاد در اختیار دارید تا در شهر قدم بزنید، به خرید از فروشگاه های جذاب و برندهای مورد نظرتان بروید و یا به گشت آپشنالی که با کارگزار هماهنگ کرده اید بپردازید.

روز هفتم – سیم ریپ / فرودگاه

پس از صرف صبحانه در هتل آماده برگشت می شوید، از هتل در سیم ریپ Check-Out می کنید.

با ترانسفر هماهنگ شده به فرودگاه، جهت پرواز به تهران منتقل می شوید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید