شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور هوشی مینه + دانانگ + هانوی + کروز هالونگ بی

شروع قیمت از 1099 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  8 شب و 9 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور هوشی مینه + دانانگ + هانوی + کروز

برنامه سفر تور هوشی مینه + دانانگ + هانوی + کروز

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد)، Check In در هتل در هوشی مینه و استراحت .

روز دوم: گشت  رایــگان  تونل های کوچی

مدت تور : 8:30 صبح تا 14:30 بعدازظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8:30 صبح تور ليدرتان در هتل، شما را ملاقات كرده و به اتفاق به سمت کشف تونل های شگفت انگیز زیر زمینی كوچی ميرويد (Cu Chi Tunnels). اين منطقه در فاصله 75 كيلومتری از مركز شهر قراردارد، در سال 1960 ساخته شده و در جنگ با آمریکا به عنوان پناهگاه مورد استفاده قرار میگرفته است (به طول 200 متر و عمق 12 متر)، در اين تور مستندی فوق العاده برای شما اجرا خواهيم كرد. شما فرصت ديدن نمايشگاهی غير قابل باور از سلاح های دست ساز، شامل تفنگ، مين زمينی، تله هايی از جنس بامبو، و …خواهيد داشت. توصيه ميشود كه به توضيحات ليدر خود خوب گوش كنيد تا از  جزئيات جنگ ويتنام لذت ببريد، پس از اين شما ميتوانيد وارد تونل ها بشويد و عكس های جذابی از يكديگر بگيريد و در آخر ميتوانيد سوغاتی های بسيار زيبايی از فروشگاه صنايع دستی اين مركز خريداری بفرماييد.

روز  سوم: پرواز به سمت شهر ساحلی دانانگ

صرف صبحانه در هتل در هوشی مینه، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هوشی مینه ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه دانانگ، پس از رسيدن به فرودگاه دانانگ راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر دانانگ و استراحت.

روز چهارم: گشت رایگان تپه های بانا (Ba Na Hills)

و بازديد از پل دست خدا (Golden Bridge)

در دانانگ با ناهار

مدت تور : 8 صبح تا 16 بعدازظهر

ساعت 8 صبح پس از صرف صبحانه به همراه ليدر، برای شروع روزی پر از اميد از هتل خارج ميشويد و آماده شروع ماجراجويی جديد خود در تپه های بانا (Ba Na Hills) خواهيد شد. با عبور از مسيرهای زيبا و مجسمه های فراوان به تپه های بانا ميرسيد. در اين مكان ديدنی، پرندگان زيبادر حال پرواز و درختان با برگ های بارانی به انتظار شما نشسته اند. ساعت 9، با رسيدن به ايستگاه تله كابين  (طولانی ترین تله کابین جهان) در ميان طبيعت بينهايت زيبا، صعود به سمت بالا آغاز ميشود، در كابينی معلق در هوا بدون دغدغه و شلوغی شهر از چشم انداز های بی نظير تپه های بانا لذت ببريد، ساعت 9:30 به لجاردين (Le Jardin) که مكانی باقيمانده از ويلاهای فرانسوی و پاگودای لين اونگ (Linh Ung Pagoda) ميباشد، میرسید. در واقع شما به عرصه ی  معماری زيبا و قديمی، واقع در قلب دانانگ رسيده ايد! مجسمه هنری بلند 27 متری بودا نيز يكی از ديدنی های آن است. با ترک لجاردين به سمت  ايستگاه دوم تله كابين حركت ميكنيد و از بالای تپه های بانا چشم اندازی دلنشين از طبيعت بكر را ميبينيد. ساعت 10:30 همراه با هيجانی غير قابل وصف به پارک فانتزی (Fantasy Park) مهیج ترین شهر بازی  کشور ویتنام، كه سومين پارک تفريحی در سراسر جهان است ميرسيد، اينجا مكانی است كه فانتزی با واقعيت ترکیب ميشود! شما ميتوانيد از امکانات تفریحی مجموعه و بازی های رايگان و غير رايگان لذت ببريد ... ساعت 11:30 وقت ناهار رسيده، پس به رستوران بوفه كه برايتان تدارک ديده ايم ميرويد و ناهار بینظيری ميل ميكنيد. ساعت 12:30 به مهترين قسمت اين گشت ميرويد، رسيدن  به ارتفاع 1487 متری كوه چوآ (Chua Mountain)، از اين ارتفاع و از بالای تپه های بانا، چشم انداز پانارومايی از دانانگ را با چشمان خود ببينيد و بعد به سمت پل زیبای دست خدا یا پل طلايی (Golden Bridge) می رويد كه قطعا اين بخش از سفر شما زيباترين و شگفت انگيز ترين لحظات در اين سفر گردشگری خواهد بود، تا ميتوانيد عكاسی كنيد و لذت ببريد و از فروشگاه های سوغاتی يادگاری بخريد. ساعت 14:30 تور به پايان ميرسد و به ايستگاه تله كابين ميرويد و برای استراحت به هتلتان برميگرديد.

روز پنجم: روز آزاد در دانانگ

در این روز امکان استفاده از این گشت اختیاری وجود دارد،

مدت تور: 8 صبح تا 12 ظهر

پس از صرف صبحانه به همراه ليدر تور خود به سوی تجربه ای شگفت انگيز از زيبايی های شبه جزيره سون ترا (Son Tra Peninsula) ميرويد. اين سفر شما را به دنيايی  از  شگفتی ها و جاذبه های توريستی بی نظير ميبرد. اولین مقصد شما موزه چام (Cham Museum) است كه در این موزه بیش از 5000 اثر باستانی به نمایش گذاشته شده است و شما را با تاریخچه غنی و فرهنگی مردم این منطقه آشنا می‌کند. در ادامه تور به قله كوه مرمر (Marble Mountains) می‌روید و از كوهستان زیبا و چشم نواز لذت می‌برید و عكاسی می‌کنید. به دنبال آن به روستای سنگی پاگودای لین آونگ (LINH UNG PAGODA) می‌روید، این روستای زیبا در میان صخره‌های بزرگ و بی نظیر و در منطقه‌ای با چشم انداز فوق العاده كوهستان در میان صخره‌های بزرگ و بینظیر قراردارد. در پایان این گشت با شكوه به بازار هان (Han Market) می‌روید، جایی كه شما می‌توانید لذت خرید محلی را تجربه كنید، پس از خرید گشت به پایان می‌رسد و به سوی هتلتان بر میگردید.

روز ششم: پرواز به سمت شهر هانوی

صرف صبحانه در هتل در دانانگ، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه دانانگ    ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز داخلی با بهترین پرواز ویتنامی (ویتنام ایر) به سمت فرودگاه هانوی، پس از رسيدن به فرودگاه هانوی راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند.  Check-In در هتل در شهر هانوی و استراحت.

روز هفتم: روز آزاد در هانوی

در این روز امکان استفاده از گشت اختیاری بازدید از جاذبه های گردشگری شهر هانوی وجود دارد،

مدت تور : 8 صبح تا 12 بعدازظهر

صبح زود پس از صرف صبحانه در هتل، به اولین دانشگاه ویتنام که در سال 1070 تاسیس شده میروید وبا دیدن معبد ادبیات (Temple Of Literature) و معبد کوک توگیام، از  گذشته آرامش بخش ویتنام لذت میبرید. پس از این بازدید فوق العاده، به سوی دریاچه هوآن کیم (Hoan Kiem Lake) میروید و ‌از آب های آرام و رویایی این دریاچه لذت میبرید. سپس به دیدن معبد نگوک سون (Ngoc Son Temple) میروید که تجربه ای بینظیر از  زیبایی های ویتنام به شما میدهد. در پایان برای خاتمه دادن به این سفر جذاب  با شما به بازار قدیمی هانوی سفر خواهیم کرد. این بازار بهترین مکان برای خرید در هانوی شناخته میشود و‌در اینجا شما میتوانید برای دوستان و خانواده تان بهترین هدایا و یادگاری های ویتنام را پیدا کنید.

روز  هشتم: اقامت در کشتی کروز در هالونگ بی

به همراه صبحانه + ناهار + شام

پس از صرف صبحانه در هتل در هانوی، ساعت 08:45 - 09:00  از هتل به سمت هالونگ بی ترانسفر  VIP & LUXURY میشوید. ساعت 11:30 واحد پذیرش در بندر بین المللی Tuan Chau از شما به گرمی پذیرایی می کنند، از نوشیدنی خوش آمد گویی و Check - In سریع قبل از سوار شدن لذت ببرید.  ساعت 12:15 با قایق تندرو به کروز منتقل میشوید. به کشتی کروز خوش آمدید، با نوشیدنی خوش آمد گویی نفسی تازه کنید، در حالی که مدیر کروز، جهت گیری، فعالیت ها و ایمنی کشتی را توضیح می دهد. ساعت 13:00 کروز برای کاوش در خلیج Lan Ha حرکت می کند. از ناهار با طعم متمایز غذاهای ویتنامی  (غذای گرم بسیار عالی توسط آشپزهای درجه یک) لذت خواهید برد، در حالی که استراحت می کنید و از شلوغی شهر دور میشوید، ساعت 15:30 به غار Light and Dark می رسید - یکی از بهترین جاذبه های خلیج Lan Ha که بیشتر به خاطر زیبایی بکر و آرامش بخشش شناخته شده است. به کاوش در منطقه با قایق محلی یا کایاک سواری می پردازید. پس از آن می توانید در آب خنک اطراف کروز که به سبزی زمرد است شنا کنید. ساعت 17:30 به کروز برمیگردید و از غروب خورشید در خلیج و "Happy Hour"   لذت میبرید - با خرید 1 نوشیدنی، 1 نوشیدنی رایگان دریافت می کنید.  همچنین می توانید به سرآشپز در آشپزخانه بپیوندید تا طرز تهیه اسپرینگ رول های سنتی را بیاموزید. ساعت 19:00 اگر آب و هوا اجازه داد، شام (غذای گرم بسیار عالی توسط آشپزهای درجه یک) را در سکوی آفتاب گیر یا در  رستوران    HaLong   که در طبقه دوم است میل کنید. شما این شانس را خواهید داشت که غذاهایی را که از مواد اولیه ممتاز و تازه به سبک تلفیقی متمایز تهیه شده است بچشید که ماهیت غذاهای سنتی ویتنامی را با تأثیرات نوآورانه غذاهای مدرن ترکیب می کند. بعد از شام میتوانید به ماهیگیری، اسپا (با هزینه) یا استراحت بپردازید.

روز  نهم: پرواز برگشت از شهر هانوی به تهران

ساعت 06:00 با ورزش Tai Chi به استقبال روز جدید در عرشه کشتی بروید. در حالی که با یک فنجان چای یا قهوه استراحت می کنید، از هوای تازه در خلیج لذت ببرید. ساعت 06:45 از خوردن  صبحانه در کشتی لذت ببرید و روز خود را با انرژی فراوان پیش ببرید. ساعت 07:30 به تور Cat Ba Wolrd Biosphere ملحق خواهید شد و در حدود 30 دقیقه از Gia Luan به Trung Trang میروید - یکی از تاثیرگذارترین غارها در جزیره Cat Ba در ویتنام. ساعت 09:40 به سمت بندر باز می گردید. ساعت 11:00 در حالی که پیاده میشوید خدمه ی کشتی با شما خداحافظی میکنند. راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه هانوی ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد. پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

برنامه سفر کشتی کروز با توجه به زمان ورود به کشتی و شرایط آب و هوایی قابل تغییر است.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید