شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور فانتیت

روع قیمت از 664 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور ویتنام
3  6 شب و 7 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور فانتیت

برنامه سفر به تور فانتیت

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به شهر هوشی مینه

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه هوشی مینه، بعد از خروج از هواپيما بلافاصله به سمت ايميگريشن ميرويد و به سادگی با ارائه یک قطعه عكس و بیست و پنج دلار و چند دقيقه انتظار  ويزای توریستی ویتنام به پاسپورت شما چسبيده ميشود!  سپس با عبور از كانتر ايميگريشن در قسمت خروجی و ميتينگ پوينت، كارگزار گیتاتوریسم منتظر شما جهت ترانسفر VIP & LUXURY به سمت هتل ميباشد. (ضمنا راننده در همين زمان سيم كارت ويتنام را به شما  خواهد داد.)

به سمت شهر فانتیت میروید تا از سواحل زیبای موی نه (Mui Ne) لذت ببرید، فانتیت در حدود 200 کیلومتری شمال شهر هوشی مینه قرار دارد، بنابراین از شهر هوشی مینه با ترانسفر زمینی VIP & LUXURY به سمت شهر ساحلی فانتیت میروید (4 ساعت) و از زیبایی های این مسیر لذت میبرید تا به هتلتان در این شهر ساحلی برسید و Check - In کنید و به استراحت بپردازید.

فانتیت، روستای سنتی ماهیگیری در گذشته بوده است که به سرعت به یک مقصد تفریحی محبوب تبدیل شده است. فانتیت، به خاطر سس ماهی، یکی از مواد تشکیل دهنده در بسیاری از غذاهای ویتنامی مشهور است و همچنین دارای سواحلی بسیار زیبا است. هتل های ساحلی، رستوران ها، زمین گلف، معابد زیبا، تپه های شگفت انگیز شنی قرمز و سفید، انواع ورزش های آبی و زندگی شبانه از جاذبه های گردشگری شهر ساحلی فانتیت به حساب می آیند.

روز های دوم تا ششم: زمان آزاد در شهر ساحلی فانتیت

صرف صبحانه در هتل

پیشنهاد ما: استراحت در سواحل زیبای موی نه، استفاده از تفریحات آبی، بازدید از مراکز خرید و ...

روز هفتم: پرواز برگشت از شهر هوشی مینه به تهران

صرف صبحانه در هتل،

پس از Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر با ترانسفر زمینی  (4 ساعت) (VIP & LUXURY) در مسیر زیبای بین شهر ساحلی فانتیت تا فرودگاه شهر هوشی مینه شما را همراهی میکند.

 پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید