شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور سنگاپور + کروز جنتینگ دریم + پوکت

شروع قیمت از 1355 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور کروز
3  9 شب و 10 روز  ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

سنگاپور + تور کروز جنتینگ دریم + پوکت

برنامه سفر تور سنگاپور + کروز جنتینگ دریم + پوکت

  دانلود فایل pdf برنامه سفر  

 

روز اول: پرواز رفت از تهران به سنگاپور

حرکت از تهران – فرودگاه امام خمینی با پرواز (امارات / قطر) به سمت فرودگاه سنگاپور، پس از رسيدن به  فرودگاه چانگی، یکی از زیباترین فرودگاه های دنیا، راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست، تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند. check - In در هتل و استراحت.

سنگاپور یکی از تمیزترین کشورهای دنیا را مقصد گردشگران ثروتمند می‌دانند، چرا که شکوه خاصی از ثروت و دارایی را به‌نمایش می‌گذارد. سنگاپور علاوه بر داشتن مراکز خرید برند، هتل‌های لوکس و رستوران‌های درجه‌یک، تاریخ جذاب و محله‌های قومی گوناگونی دارد که میتوان در آنها به گردش و کشف پرداخت. جاذبه‌های خانوادگی و فضاهای عمومی دوست‌داشتنی فراوانی هم دارد که بازدید از این کشور مدرن را ارزشمند می‌سازد.

روز  دوم: گشت رایـــگان  نیم روزی در سنگاپور

مدت تور: ساعت 9:30 صبح تا 15:30 بعد از ظهر

پس از صرف صبحانه در هتل، به همراه تور لیدرتان، به بازدید از پل کاونا (Cavenagh Bridge) تنها پل معلق و یکی از قدیمی ترین پل های سنگاپور که در سال 1869 ساخته شده میروید، چه با پیاده روی از پل عبور کنید و چه به تماشای پل بپردازید، تحت تأثیر طراحی منحصر به فرد این پل و مناظری که از شهر ارائه میدهد قرار میگیرید!

و بعد به بازدید از باغ های گیاه شناسی (Botanic Gardens) میروید و به گشت‌و‌گذار در این باغ سرسبز با انواع پوشش گیاهی می پردازید، سنگاپور نخستین نامزدیِ میراث جهانی یونسکوی خود را برای این باغ‌های گیاه‌شناسی دریافت کرد که حقش هم بود!

و بعد به بازدید از هتل فولرتون (The Fullerton Hotel) میروید، این هتل ساختمانی است که شاهد گشودن تاریخ مدرن سنگاپور بوده است و به عنوان آخرین سنگر فرماندار سنگاپور، سر شنتون توماس استفاده شده است (ارتش ژاپن در سال 1942 به سنگاپور لشکر کشید و سربازان متفقین در راهروهای بزرگ آن پناه گرفتند.)

و بعد به بازدید از پارک مرلیون (Merlion Park) که یک مقصد گردشگری محبوب در سنگاپور است میروید. مجسمه ای نمادین از مرلیون، موجودی افسانه ای که نیمی شیر و نیمی ماهی است، به نمایش گذاشته شده است. میتوانید در کنار این مجسمه عکس های جذابی بگیرید!

و بعد به بازدید از موزه جواهر (Jewelry city gem factory) میروید، موزه جواهر اولین و مهمترین موزه جامع جواهرات در سنگاپور است که دارای طیف گسترده ای از سنگ های قیمتی و مواد معدنی از تمام گوشه و کنار جهان است!

و بعد به بازدید از معبد Thian Hock Keng ، که قدیمی ترین و احتمالا جذاب ترین معبد چینی در سنگاپور است میروید. این معبد بودایی  در حدود سال 1820 ساخته شده و متعلق به مازوپو ،مادر دریاها و محافظ دریانوردان است. این معبد رنگارنگ در قلب محله چینی ها قرار دارد اما قبل از توسعه سنگاپور در کنار آب واقع شده بود و ملوانان و مهاجران برای داشتن سفری امن به اینجا می آمدند و دعا می کردند. این معبد در سال 1973 به لیست بناهای یادبود ملی سنگاپور پیوست!

و بعد از پرنده سنگاپوری که نام بلندترین چرخ و فلک سنگاپور و سومین چرخ و فلک بزرگ جهان پس از های رولر و عین دبی است، بازدید میکنید، این چرخ و فلک 165 متر بلندی دارد و از مارس 2008 به عنوان بلندترین چرخ و فلک دنیا شناخته شده است!

در انتها به گشت و گذار در خیابان اورچارد (Orchard Road) میپردازید که محل فوق‌العاده‌ای برای خریدی به‌یادماندنی است، در گوشه‌و کنار این خیابان فروشگاه‌های برند دیده میشود.

سپس برای استراحت به هتلتان برمیگردید.

روز سوم: ترانسفر به پورت سنگاپور

ورود به کشتی کروز مجلل GENTING DREAM

همراه با صبحانه، ناهار و شام رایــگان

صرف صبحانه در هتل در  سنگاپور، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را جهت سوار شدن به کشتی کروز  مجلل  GENTING  DREAM به پورت سنگاپور  ترانسفر

VIP & LUXURY خواهد كرد.

کشتی کروز تفریحی جنتینگ دریم یکی از بزرگترین کشتی های آسیاست که میتواند میزبان 3400 مهمان از سراسر دنیا باشد، مسافران آن میتوانند طی اقامتشان در اتاق ها و سوئیت های لاکچری کشتی ( 1674 اتاق  و بیش از 142 سوئیت لاکچری)، طیف وسیعی از امکانات تفریحی و سرگرمی های متنوع را تجربه کنند.

خودتان را برای یک سفر دریایی لاکچری آماده کنید، در کشتی صبحانه + ناهار + شام + عصرانه رایگان است و تقریبا تمام ساعات پذیرایی میشوید و از صبح تا شب با برنامه های متنوع و شاد کشتی سرگرم هستید و لذت میبرید.  بعد از Check - In در کشتی، در جشن خوش آمدگویی کروز شرکت میکنید و مطابق برنامه ای که در کابین هایتان قراردادند، میتوانید از برنامه های کشتی استفاده کنید، همچنین میتوانید از استخر و پارک آبی  کشتی استفاده کنید و یا  شانس خودتان را در کازینوی زیبای کشتی امتحان کنید و یا اگر دوست داشتید در لابی های زیبای کروز از موزیک لایو و محیط رمانتیک کشتی در کنار سایر میهمانان کشتی لذت ببرید و یا شاید دوست داشته باشید با همراهانتان به سینما رفته و یکی از فیلم های روز دنیا را ببینید. ساعت 20:00 کشتی به سمت کوالالامپور، پورت کلانگ حرکت میکند، دیدن منظره خارج شدن از پورت که بسیار دیدنیست را از دست ندهید.

روز  چهارم: رسیدن به پورت کلانگ - کوالالامپور

اقامت در کشتی کروز مجلل GENTING DREAM

همراه با صبحانه، ناهار و شام رایــگان

در این روز، وقتی از خواب بلند میشوید، میبینید که به پورت کلانگ کوالالامپور  رسیده اید (ساعت  08:00 / مطابق برنامه کشتی) و کشتی تمام روز اینجا توقف میکند و شما میتوانید از سرویس های لاکچری کشتی، امکانات تفریحی و سرگرمی های متنوع مانند دیوار صخره نوردی، زیپ لاین، بولینگ، بازی های واقعیت مجازی، مراسم های آتش بازی، نمایش های تئاتر در سطح جهانی، سالن های اسپا، رستوران های متعدد با اجرای زنده گروه های موسیقی و ... استفاده کنید.  ساعت 16:00  مطابق برنامه کشتی، کروز جنتینگ دریم به سمت پورت پنانگ حرکت میکند و باز هم فرصت خوبیست که جدا شدن کشتی از پورت کلانگ را ببینید و لذت ببرید.

روز  پنجم: رسیدن به پورت پنانگ

اقامت در کشتی کروز مجلل GENTING DREAM

همراه با صبحانه، ناهار و شام رایــگان

در این روز به پورت پنانگ رسیده اید (ساعت 07:00 / مطابق برنامه کشتی) در صورتیکه مایل باشید میتوانید از گشت اختیاری در پنانگ استفاده کنید و یا  داخل کشتی بمانید و از امکانات و سرگرمی های متنوع کشتی استفاده کنید. ساعت 16:00 کشتی به سمت سنگاپور حرکت میکند.

روز  ششم: پرواز از سنگاپور به جزیره زیبای پوکت

در این روز پس از صرف صبحانه در کشتی، ساعت 12:30 از کشتی Check - Out کرده و مستقیم به سمت فرودگاه سنگاپور ترانسفر VIP & LUXURY میشوید تا به سمت پوکت، جزیره بهشتی تایلند پرواز کنید. (این برنامه با توجه به امکان تغییر روزهای اقامت در سنگاپور حدودی است)

پس از رسيدن به  فرودگاه پوکت و انجام تشریفات ویزا، راننده با تابلوی گيتاتوريسم منتظر شماست، تا شما را به هتلتان ترانسفر  VIP & LUXURY کند. check - In در هتل و استراحت.

به پوکت، جزیره بهشتی تایلند با سواحل آرام و زیبای ماسه ای سفید خوش آمدید، با گذر از دروازه اسرارآمیز شهر، به دنیای زیبای جنگل های انبوه و سرسبز گرمسیری راه می یابید. دیدن نارگیل ها در جنگل، لذت یک پیاده روی مفرح و هیجان انگیز را در شما زنده میکند.  صخره های شگفت انگیز آهکی آن که با قدرت نامرئی خالق، به زیباترین صورت آوای برخاستن از قلب دریای زلال و سبز رنگ پوکت را دارند شما را مسحور زیبایی خود میکنند، با گردشی هیجان انگیز در قایق های کوچک دریایی میتوانید به تماشای غارهای اسرار انگیز دریا بروید و یا به تفریحات متنوع آبی، موج سواری، غواصی، اسنورکلینگ و دیدن موجودات زیبای زیر آب مشغول شوید. همچنین می توانید لذت سوار شدن بر یکی از قویترین موجودات خشکی را، با فیل سواری تجربه کنید. میتوانید به دیدار ابنیه تاریخی و معابد پراز شکوه و عظمت پوکت نیز  بپردازید. همچنین میتوانید به پارک های آبی و تفریحی، آکواریوم و موزه ی سه بعدی پوکت و ...بروید، سری به رستوران ها و غذاهای خوشمزه ی تایلندی بزنید و یا به خرید از فروشگاه های جذاب و برندهای مورد نظرتان بپردازید و یا از نایت لایف زیبای پوکت دیدن کنید.

روزهای هفتم تا نهم: روزهای آزاد در جزیره زیبای پوکت

در این روزها پس از صرف صبحانه در هتل، امکان استفاده از گشت های اختیاری زیر وجود دارد:

بازدید از جزیره معروف جیمز باند که برای اولین بار در فیلم معروف جیمز باند به نام «مردی با اسلحه طلایی»، دیده شد. یکی از متمایز کننده ترین ویژگی های این جزیره از بقیه ی جزیره های پوکت، صخره های عظیم آهکی آن است که به طور عمودی از دریای سبز زمردین، سر به بیرون آورده اند.

بازدید از جزیره افسانه ای فی فی با طبیعت بکر ،  صخره های آهکی، غارهای هیجان انگیز و ... که به نثار بی دریغ زیبایی اسرارانگیز خود، مشغول  هستند. در ضلع شمال غربی جزیره، میتوانید از غار معروف و خاص وایکینگ (Viking Cave)با نقاشی هایی که قدمت آن به ماقبل تاریخ می رسد، بازدید کنید.

گشت نیم روز شهری پوکت و بازدید از:

معبد چالونگ (Wat Chalong Temple): معبد بودایی با نقاشی های زیبا بر روی دیوار های این معبد و باغ های زیبای اطراف آن.

تایگر کینگدام (Tiger Kingdom): در این مکان با نحوه ی آموزش و نگه داری گربه سانان و ببر ها آشنا می شوید و حتی می توانید با آنها عکس های یادگاری و سلفی بگیرید.

مزرعه بزرگ زنبور عسل (Big Bee Farm Phuket): مزرعه فروش فرآورده های زنبور عسل.

گالری جواهرات (Gems Gallery): یکی از بزرگترین و معروف ترین گالری های سنگ و جواهر دنیا.

روز دهم - پرواز برگشت از پوکت به تهران

صرف صبحانه در هتل، پس از  Check - Out از هتل، راننده راس ساعت مقرر در برنامه سفر، شما را به فرودگاه  پوکت  ترانسفر  VIP & LUXURY خواهد كرد و سپس پرواز برگشت به سمت فرودگاه امام خمینی تهران

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید