شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور دهلی + آگرا + جیپور+ گوا

شروع قیمت از 592 دلار
ایر لاین مدت اقامت تور هند
3  9 شب و 10 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور دهلی آگرا جیپور گوا

برنامه سفر تور مثلث طلایی هند | تور دهلی + آگرا + جیپور + تور گوا

 

روز اول - رسیدن به دهلی

هنگام صبح به فرودگاه بین المللی دهلی جدید می رسید. بعد از گذشتن از گمرکات ، انجام تشریفات مهاجرتی و دریافت ساکهای مسافرتی ، نماینده گیتا گشت با تابلوی GO INDIA در هنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات کرده و شما از آنجا به هتل خود انتقال داده می شوید ، که به محض رسیدن به هتل ، مراحل پذیرش انجام می گیرد.

روز دوم - در دهلی

صبح روز دوم ، به تور شهری مرکب OLD AND NEW DELHI (دهلی قدیم و جدید) می روید که در تور مذکور بازدید خود را از RAJ GHAT آغاز می نمایید. سپس از RED FORT گذشته و به مسجد جامع ، یکی از بزرگترین مساجد آسیا می رسید. در تور گردشی به دهلی امپریال یا سلطنتی که شامل QUTUB MINAR (منار قطب) می باشد ، می رسید که بلندترین برج سنگی در هندوستان است سپس ، این تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان ، RASTRAPA BHAWAN و امارت ریاست جمهوری نیز می باشد ، شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز سوم - دهلی

بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت آگرا حرکت می نمائید (204 کیلومتر، 6 ساعت). هنگام رسیدن به هتل در آگرا ، امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می هید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود.

روز چهارم - دهلی / آگرا

صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (که روزهای جمعه تعطیل است). از قلعه آگرا بازدید خواهید نمود که نمونه ای برجسته از معماری مغولی می باشد. بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز پنجم - آگرا

بعد از صرف صبحانه در هتل ، از آگرا به سمت جیپور (240 کیلومتر ، 6 ساعت) حرکت می کنید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز ششم - آگرا / جیپور

بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل ، از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر می روید تا از قلعه آمبر بازدید کنید و بازدید بعدی از کاخ شهر است که مجتمع عظیمی از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنرهای زینتی و مسیرهای کنده کاری شده می باشد. به سمت جانتار مانتار قدم زده و به کاخ بادها یا هوامحل حرکت می کنید. شب هنگام به هتل باز می گردید ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمائید.

روز هفتم - جیپور

صبح هنگام به سمت فرودگاه برای پرواز به سمت گوا رهسپار می شوید. به محض رسیدن به گوا در هتل پذیرش شده و باقی روز را در اختیار خودتان خواهید بود.

روز هشتم - جیپور / گوا (پرواز داخلی)

صبحانه را در هتل صرف می نمائید. سپس به تور نیم روزی گردش در گوا می روید که از پای تپه های آلتیمو برای منظره نفس گیر پانجیم و رودخانه ماندوی آغاز می شود. برای دیدن بزرگترین بندر طبیعی مارمگوا در هند ، به دونا پالا می روید. از آنجا راهی گوای قدیم می شوید تا با سیلیکای بوم حبسوس را مورد بازدید قرار دهید که بدن قدیس فرانسیس ژاویه در محفظه ای نقره ای قرار گرفته است. سپس به سنت کسیدرال ، بزرگترین کلیسا در شرق می روید. سنت کجتان مانند سنت پیترز (روم) ساخته شده و کلیسای بانو روزاری و سنت مونیکا می باشد. همچنین از شهر پاناجی نیز بازدید می کنید که شهری بسیار کوچک و نشانی از یک پایتخت ایالتی است. بعدازظهر برای فعالیت های دلخواه آزاد است. (در صورت نیاز وسایل حمل و نقل شهری با هزینه اضافی مهیا است.)

روز نهم - گوا

صبح صبحانه را در هتل صرف می کنید. کل روز در اختیار خودتان است تا از ساحل لذت ببرید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز دهم - گوا

بعد از صبحانه آزاد، با هتل تسویه کرده و نماینده گیتا گشت شما را به فرودگاه انتقال می دهد. زمان برگشت به مقصدتان می باشد.

 

نقشه جغرافیایی هند

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید