شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

تور بمبئی + گوا

شروع قیمت از 1820 یورو
ایر لاین مدت اقامت تور هند
3  7 شب و 8 روز ...

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

تور بمبئی + گوا

برنامه سفر تور هفت شب (دو شب بمبئی + پنج شب گوا)

گشت شهری در هر شهر با لیدر انگلیسی


روز اول - رسیدن به بمبئی

به محض رسیدن نماینده گیتاگشت با شما ملاقات کرده و شما را به هتل محل اقامتتان هدایت می نماید. باقی روز وقت آزاد در اختیار خودتان است.

روز دوم - بمبئی - گشت شهری با لیدر انگلیسی

بعد از صبحانه آزاد ، سپس همراه با تور نیم روزی به بازدید دروازه هند می روید که نشان مرزی اصلی مامبی می باشد. این طاق از جنس بازالت زرد ، در 1924 در لب آب برپا شده تا یادآور بازدید پادشاه جرج پنجم از این مستمره در 1911 می باشد. از کنار کلیسای افغان می گذرید. از دبیرخانه دولت ممهاراشترا و جاده مارین می گذرید که موسوم به گردنبند ملکه می باشد. از معبد جین و باغ های معلق نیز بازدید می کنید که جلوه ای با شکوه از شهر را ارائه می نماید. چوپاتی و مانی بهاوان را نیز مورد بازدید قرار می دهید که محل سکونت مهاتما گاندی حین بازدیدهایش از مامبی می باشد. از کنار مسجد حاجی علی نیز عبور می کنید که مقبره ای به یاد یک قدیس مسلمان در جزیره ای 500 متر دورتر در دریا بوده و بوسیله راهی به سرزمین اصلی متصل می شود. در ادامه بازدید ، از بازار گرافورد و فواره فلورا در قلب شهر که پر رفت و امد است دیدار می نمائید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز سوم - گوا

بعد از صبحانه نماینده گیتاگشت شما را به فرودگاه انتقال می دهد تا با پرواز به مقصد گوا بروید. در هنگام رسیدن به گوا ، نماینده گیتاگشت با شما دیدار کرده و شما را به هتل محل اقامتتان هدایت می نماید. باقی روز وقت آزاد در اختیار خودتان است.

روز چهارم - گوا - گشت شهری با لیدر انگلیسی

صبحانه را در هتل صرف می نمائید. سپس به تور نیم روزی گردش در گوا می روید که از پای تپه های آلتیمو برای منظره نفس گیر پانجیم و رودخانه ماندوی آغاز می شود. برای دیدن بزرگترین بندر طبیعی مارمگوا در هند ، به دونا پالا می روید. از آنجا راهی گوای قدیم می شوید تا با سیلیکای بوم حبسوس را مورد بازدید قرار دهید که بدن قدیس فرانسیس ژاویه در محفظه ای نقره ای قرار گرفته است. سپس به سنت کسیدرال ، بزرگترین کلیسا در شرق می روید. سنت کجتان مانند سنت پیترز (روم) ساخته شده و کلیسای بانو روزاری و سنت مونیکا می باشد. همچنین از شهر پاناجی نیز بازدید می کنید که شهری بسیار کوچک و نشانی از یک پایتخت ایالتی است. بعدازظهر برای فعالیت های دلخواه آزاد است. (در صورت نیاز وسایل حمل و نقل شهری با هزینه اضافی مهیا است.)

روز پنجم - گوا

صبح صبحانه را در هتل صرف می کنیم. کل روز در اختیار خودتان است تا از ساحل لذت ببرید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز ششم - گوا

صبح صبحانه را در هتل صرف می کنیم. کل روز در اختیار خودتان است تا از ساحل لذت ببرید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز هفتم - گوا

صبح صبحانه را در هتل صرف می کنیم. کل روز در اختیار خودتان است تا از ساحل لذت ببرید. شب هنگام به هتل باز می گردید.

روز هشتم - گوا

بعد از صبحانه آزاد، با هتل تسویه کرده و نماینده گیتا گشت شما را به فرودگاه انتقال می دهد.


نقشه جغرافیایی هند

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید