یاکی ایمو Yaki-imo

یاکی ایمو Yaki-imo : 

  • یاکی ایمو یکی از غذا های ژاپنی است که برای خوردن آن نیازی نیست به رستوران های ژاپن بروید و هزینه زیادی را برای خریداری آن صرف کنید.

  • یاکی ایمو از جمله خوشمزه ترین غذاهای ژاپنی می باشد که اگر شما یک بار آن را امتحان کنید، هر بار که به خیابان می روید باز هم مایل به خریداری و خوردن آن می شوید. به این دلیل که یکی از ساده ترین و خوشمزه ترین غذاهای ژاپنی محسوب می شود.

  • در زمستان ها که آژانس گیتاگشت، تور ژاپن خود را برگزار می کند شما می توانید همراه تور باشید تا بتوانید فراوانی این خوراکی را در گوشه و کنار خیابان ها ببینید. چرا که دیگر در اوایل بهار این خوراکی ناپدید می شود، بیشتر در زمستان ها است که عطر و بوی یاکی ایمو تمام خیابان ها را می گیرد.

  • یاکی ایمو یک نوع سیب زمینی سرخ کرده می باشد که طعمی شیرین و بسیار لذیذ دارد.

  • پخت این سیب زمینی به اینگونه است که آن را داخل فویل می پیچند و حدود نیم ساعت آن را درون فر می گذارند تا به خوبی کباب شود.

  • شاید در نظر شما این همان سیب زمینی باشد که همیشه  میتوانیم تهیه کنیم ولی نوع و شکل سیب زمینی یاکی ایمو با سیب زمینی های دیگر بسیار متفاوت است و همین تفاوت باعث شهرت این سیب زمینی در کل جهان شده است.

  •  همیشه باید دانست وقتی غذایی شهرت جهانی به خود میگیرد پس بسیار محبوب است و امتحان کردن آن نه تنها ضرر ندارد بلکه باعث می شود شما بیشتر مشتاق شوید تا هر چیزی را که تا به حال امتحان نکرده اید برای یک بار هم که شده امتحان کنید. یاکی ایمو هم در همان دسته ای قرار می گیرد که باید امتحان شود. 

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید