پارک آبی ‏واتربام

پارک آبی ‏واتربام : 

اعجابی هیجان انگیز در پارک آبی واتر بام (Water Bom Bali)

کوله بار گردشگری را در پارک آبی واتر بام جزیره زیبای بالی اندونزی، بر زمین می گذاریم. آنگاه عازم پارک آبی واتر بام می شویم  که  هیجان انگیزترین سرگرمی ها را در خود نهفته دارد. پارک آبی واتر بام در گذر از باغهای سرسبز گرمسیری، در منطقه بادونگ (badung) در جنوب روستایی تماشایی به نام کوتا (Kota)، واقع است. پارک با سرسره های بلند، طولانی و کماکان پرشیب همچون ستاره ای رنگارنگ، در آسمان بالی در پیچ و تاب صعود و سقوط می درخشد. پارک آبی واتر بام که در میان درختان بلند و سر به آسمان ساییده و در جوار درخشندگی آبهای زلال اقیانوس هند، عشوه گری قهار در سرزمین گردشگری بالی است.

بازی با آدرنالین در پارک آبی واتر بام 

باور کنید که به حق است اگر پارک آبی واتر بام در سال 2015 به عنوان بهترین پارک آبی در آسیا شناخته شد. همچنین این پارک را در زمره، سومین پارک برتر دنیا می دانند. اوج هیجان و کسب لذتی ناب را در سرسره های رنگارنگ و بلند بالای، پارک آبی واتر بام احساس کنید. آنگاه که از سرسره های شورانگیز و مهیج آن نوبت به سرسره ماربوآ (Constrictor) طولانی ترین سرسره آبی در دنیا می رسد، لبریز از خوشی خواهید شد. تازه اگر در سفری به همراه همسر خود باشید و بر تیوب های دونفره نیز بنشینید، تازه بازی با آدرنالین شروع می شود. راستی اگر به دنبال هیجان زیادتری هستید، به سراغ محفظه شیشه ای و شفاف در سرسره کلیماکس (Climax) بروید. آنگاه به یکباره در سقوط آزادی تماشایی با بازشدن دریچه، ترس، استرس و هیجاناتی بی نظیر را به تجربه ای لذت بخش تبدیل کنید.

دیگر امکانات موجود در پارک آبی

شما می توانید لذت یک موج سواری دونفره یا تک نفره را، در Flow rider تجربه کنید. با احساس کوچکترین احساس گرسنگی، به سراغ رستورانها و کافی شاپ های پارک آبی واتر بام بروید. در آنجا انواع خوراکی های خوشمزه، در انتظار سرو هستند. توجه با این نکته مهم است که سرسره های پارک آبی واتر بام، بر اساس آخرین استاندارد های جهانی و ایمنی ساخته شده اند. پس با اطمینان خاطر در میان سرسره های پرپیچ و تاب بلغزید، سر بخورید و با تیوب به میان استخر آب پرت شوید. آنگاه لذت از گردشگری در تور بالی، نمایی دیگر می یابد.

سخن آخر:

باید بدانید که سرسره های کم ارتفاع و مناسب برای کودکان شما به نام فانتستیک (Funtastic) و استخر های کم عمق نیز، در پارک وجود دارد. بنابراین در انتخاب آژانس گیتاگشت در تور بالی گذشته از  استفاده از خدمات لوکس و برتر گیتاگشت، بهترین خاطرات را برای خود و کودکانتان در پارک آبی واتر بام رقم بزنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید