واگیو Wagyu

واگیو Wagyu : 

  • واگیو به زبان ژاپنی به معنی گاو ژاپنی می باشد.

  • گاو هورن یکی از گاوهای ژاپنی است که تعداد کمی از این نوع گاو در ژاپن وجود دارد.

  • گوشت گاو واگیو از جمله گران ترین گوشت های دنیا محسوب می شود.

  • این گاو از جمله نازپرورده ترین گاو ها به شمار می رود که از خدمات بهداشتی مناسبی برخوردار است و ماساژ داده می شود که عضلاتش قوی شوند تا زمانی که پخته می شود طعم خوبی داشته باشد.

  • در واقع گاو واگیو کارش خوردن و خوابیدن است و حتی علف هایی را هم که می خورند دارای موادی قوی و مقوی هستند تا اشتهای گاو را باز کنند.

  • همه ما به خوبی می دانیم وقتی به مسافرت می رویم یکی از مهم ترین چیزهایی که باید تجربه کنیم غذای آن شهر می باشد.

  • غذاهای یک شهر و یا یک کشور مخصوص آنجا می باشد که در جای دیگر نمی توانیم آن را تجربه کنیم پس توصیه می شود که اگر با آژانس مسافرتی گیتا گشت به تور ژاپن رفتید خوردن گوشت واگیو را فراموش نکنید.

  • واگیو یکی از غذاهای گوشتی و بسیار لذیذ کشور ژاپن است که از گوشت گاو کوبیده شده تهیه می شود این غذا از جمله گران ترین غذاهای این شهر به شمار می رود که باید بدانید قبل از این که این غذا را سفارش می دهید باید هزینه زیادی را برای خوردن آن کنار بگذارید ولی البته اینقدر گوشت واگیو لذیذ است که یک بار امتحان کردن آن حتما توصیه می شود.

  • واگیو در واقع همان استیک می باشد که به سبک آشپزهای ژاپنی پخته می شود و همین سبک پختن آنها است که این غذا را بسیار خاص کرده است.

  • یکی از ویژگی های مهم این غذا دیده شدن رگه های چربی بر روی گوشت می باشد. مقوی بودن و لذیذ بودن این غذا باعث شده است که طرفداران بسیاری دارد.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید