Victoria Harbor

Victoria Harbor جاذبه ای مهیج، از یک بندرگاه در هنگ کنگ

Victoria Harbor را به عنوان بندری هیجان انگیز در بین جزیره هنگ کنگ و شبه جزیره کاولون (Kowloon) در جنوب چین و شرق قاره آسیا می بینید. در Victoria Harborکه به عنوان یکی از بزرگترین بنادر جهان است، شما می توانید انواع قایق ها، کشتی های بزرگ و کشتی های کروز را ببینید. باید بدانید که Victoria Harbor با موقعیت جغرافیایی و استراتژیک منحصر به فرد خود،  نقش بسیاری در تاریخ، فرهنگ، اقتصاد و صنعت گردشگری هنگ کنگ دارد.

بندرگاه ویکتوریا (Victoria Harbor)

Victoria Harbor  ابتدا به اسم بندر هنگ کنگ شناخته می شد. پس از شکست چین از کشور بریتانیا و بعد از اینکه  هنگ کنگ به استعمار انگلیس در آمد، بندر را به نام ملکه بریتانیا Victoria Harbor نامیدند. باید بدانید که سمفونی از چراغ های (Symphony Of Lights) Victoria Harbor، مکانی پرطرفدار و محبوب برای گردشگران است. بخصوص در وقت تاریکی شب که شما  شاهد نمایشی زیبا و خیره کننده، از نور و لیزر در بیشتر از چهل ساختمان آسمانخراش و گوناگون در دو طرف بندر هستید. بی شک این تماشای مسرت بخش به همراهی موسیقی زنده، طپش قلب شما را از معمول تندتر می کند. همچنین در این بندرگاه از سمت Tsim Sha Tsui  کاولون، سوار قایق های جذاب و دیدنی استار فری (Star Ferry) بشوید و تا رسیدن به جزیره هنگ کنگ، مناظر باشکوه و آسمانخراش ها را ببینید و از قدم زدن روی کشتی لذت ببرید. این قایق ها از سال 1888 فعالیت خود را، آغاز نمودند. البته بعد از گذشت بیشتر از یک قرن، هنوز هم یک حمل و نقل ایمن و مطمئن به نظر می رسند.

گذری پر رنگ تر بر  Victoria Harbor

در بندرگاه ویکتوریا، به بازدید برج ساعت (Clock Tower) قرمز آجری و گرانیتی بروید. این برج ساعت قدیمی که دارای بلندای 44 متر است، در سال 1915 به عنوان بخشی از راه آهن کاولون – کانتون افتتاح شد که هم اکنون تنها برج ساعت، از ایستگاه همچنان پابرجاست. راستی تماشای خیابان ستارگان ( Avenue Of Stars) که مدلی از خیابان ستارگان هالیوود است را نیز، از دست ندهید. شما در آنجا شاهد نمایشگاه های فیلم، نمایشگاه بزرگ فرهنگی و هنری، همچنین موسیقی متنوع محلی و رقص می باشید و بی شک از سفر خود لذت خواهید برد.

سخن آخر:

در تور هنگ کنگ و ماکائو با آژانس فعال و با مسئولیت گیتاگشت، در سفری دلپذیر و روح افزا به بندرگاه ویکتوریا بروید. آنگاه تماشای زیبایی های  Victoria Harbor را سوار بر کشتی، با مناظر دیدنی از جاذبه های بندرگاه، همراه ساخته و شیرین ترین خاطرات سفر را با ثبت تصاویر هیجان انگیز، ابدی سازید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید