برج ساعت ویکتوریا

برج ساعت ویکتوریا (Victoria Clock Tower Seychelles)

برج ساعت ویکتوریا بین تقاطع خیابان استقلال و خانه ­دولت قرار گرفته است. این برج از اماکن برجسته ماهه، پایتخت کوچک جمهوری سیشل و از جاذبه‌های گردشگری در تور سیشل است.

هر چند که در طول سالیان متمادی ساختمان‌های اطراف این بنا تغییرات بسیاری داشته و هم اکنون معماری‌های مدرنی دارند، با این حال میدان ساعت تقریبا دست نخورده باقی مانده است.

برج ساعت سیشل به تقلید از برجی که در ابتدا در سال 1897 در لندن و در تقاطع خیابان ویکتوریا بنا شده بود، ساخته شده است. این ساعت برجسته‌ترین ویژگی پایتخت کوچک سیشل است و نزدیک به 100 سال به عنوان کانون توجه بوده است و هم‌اکنون یکی از آثار ملی سیشل است.

فرماندار سیشل سر ارنست بکهام، که در بازدید از لندن از این بنا خوشش آمده بود، در سال 1903 دستور ساخت مشابه آن را در سیشل به احترام ملکه ویکتوریا داد.

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید