شعبه مرکزی:02188401071
شعبه نیاوران:02126851060

سفری شیرین به کنار آبهای شور اقیانوس در تور فیلیپین

قصد داریم سفری هوایی را با تور فیلیپین در جنوب شرقی آسیا، به تجربه ای دلخواه و لذت بخش تبدیل سازیم. آنگاه در تور فیلیپین به دیدار جاذبه های تماشایی کشور  فیلیپین که همچون ملکه ای از سرزمین آبها، در کناره های غربی اقیانوس آرام و در مجاورت دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین قرار گرفته است، خواهیم پرداخت. بی شک کشوری که نیمی از خاک سرزمینش را جنگل، همچنین تعداد بسیار زیادی جزیره پوشانده است، مقصدی معرکه در دنیای گردشگری است. فیلیپین را با آب و هوای گرمسیری، مرطوب و باران های موسمی در تور فیلیپین می یابید که رودخانه بزرگ پاسیگ از میانه مانیل، پایتخت کشور عبور می کند. آنگاه به فضای سرسبز شهر مانیل، طراوت و نشاط می بخشد و آسایش روح و جسم را به ارمغان، اهالی شهر می آورد.

تور فیلیپین (Philippine Tour)

زمانی که یوغ استعمار کشوری غریبه بر دوش یک ملت احساس می شود، بی شک مقوله زندگی بسیار درد آور خواهد بود. درک این قصه حزن انگیز، بوسیله کشوری که خود سالها درگیر این موضوع بوده است، یعنی فیلیپین به آسانی ممکن است. کشور فیلیپین پس از کشف توسط فردیناند ماژلان دریانورد مشهور پرتغالی، مدتهای مدید زیر سلطه کشور اسپانیا بود. در تور فیلیپین در می یابید که حتی اسم این کشور نیز،  از پادشاه فیلیپ دوم اسپانیا اخذ شده است. همینطور بدانید که بیشتر مردم فیلیپین، تحت تأثیر این سلطه، دین مسیحیت کاتولیک را به عنوان دین رسمی کشور پذیرفتند. همچنین در تور فیلیپین بد نیست، آگاه باشید که زبان رسمی کشور، فیلیپینی می باشد. اما نصف مردم به زبان انگلیسی، تسلط کامل دارند و البته زبان اسپانیایی نیز رایج است. در تور فیلیپین توسط آژانس متعهد به اصول گردشگری و جهانگردی گیتا گشت، مشاهده می کنید که واحد پول فیلیپین پزو (PHP) می باشد. به تماشای محصول نیمی از کشاورزان فیلیپین که برنج است، می پردازید. همچنین در تور فیلیپین به این تجربه دست می یابید که پیشرفت اقتصادی کشور را در رابطه با تاثیر توریست، نمی توان نادیده انگاشت. بنابراین بهترین زمان است که همراه آژانس خاص گیتاگشت، مسافری خاص در تور فیلیپین محسوب شوید. آنگاه اجازه دهید که تماشای طبیعت بکر و صخره های زیبای مرجانی فیلیپین، افسونگرانه  قلب شما را تسخیر کند. همچنین به تماشای جاذبه های بسیار زیاد، در سیر تاریخی کشور بپردازید.

گذر به دیار جاذبه های دیدنی در فیلیپین

پیشنهاد ویژه در تور فیلیپین تماشای هیجان انگیز و نشاط آور دهکده ساحلی، دونسول (Donsol) است. می توانید به دیدار روح افزای آبشارهای تماشایی بروید، غارهای شگفت انگیز را در تور فیلیپین در این دهکده ماهیگیری ببینید. در منطقه بکراین دهکده انواع جانوران ریز و درشت آبزی، نظیر کوسه وال ها را تماشا کنید که از نزدیک شدن به قایق ها هراسی ندارند. در سواحل شن های جادویی و سفید رنگ دونسول، قدم بزنید و از حس طبیعت بی نظیری که در تور فیلیپین نصیب شما شده است، لذت ببرید. در این سواحل دست نخورده  و خوشایند، در تور فیلیپین، نفسهای عمیق بکشید و حجم وسیعی از گنجینه هوای پاک را به ریه خود وارد کرده و از این همه زیبایی بوجود بیایید. اما در تور فیلیپین با شگفتی های شهر تاگاتای، آشنا خواهید شد. برای لحظاتی تصور کنید که کوه آتشفشانی را تماشا می کنید که علی رغم خاموشی، گاه گاهی بخاراتی از آن متصاعد می گردد. راستی یک چیز عجیب تر در مورد شهر تاگاتای در تور فیلیپین این است که کوه آتشفشانی تال، یک دریاچه زیبا را نیز در دهانه خود، به آغوش می کشد. در شهر تاگاتای حتی برای شما ممکن است که به ورزش محبوب سوارکاری بپردازید و یا لذت از یک دوچرخه سواری هیجان انگیز را نیز بخود نوید دهید. همچنین در تور فیلیپین در شهر تاگاتای، در کشتزار گلهای زیبا، به تماشای جاذبه خوش رایحه ترین گلها بروید و از عطر مست کننده زیباترین مخلوقات خدا، سرمست شوید.

باز هم دیداری از اعجابی رویایی در تور فیلیپین

گردشگر حرفه ای تور فیلیپین، وقت تلف نمی کند و در دیدار از جاذبه های حیرت انگیز فیلیپین، مشتاق و آرزومند است. توریست تور فیلیپین در جزیره بوهول، هدیه دوست داشتنی حیرت انگیزی از خدا می یابد. مگر می شود جزیره بوهول فیلیپین را، دید و تجسمی از بهشت در ذهن به تصویر نکشید. در ساحل زیبای شن های سفید رنگ بلورین آلونای بوهول، آرامشی بدیع را احساس خواهید کرد. دنیای موجودات زیر آب، این ساحل بی نظیر را ببینید. به تماشای خارق العاده تپه های شکلاتی بوهول، بروید. آنگاه به آغوش جنگل های سرسبز و رنگین کمانی آن پناه ببرید. آنقدر از دیدن این همه زیبایی، هیجان زده می شوید که احساس می کنید برای لحظاتی از تماشای این شکوه، اشک در چشمان شمای گردشگر تور فیلیپین، جمع می شود. راستی در تور فیلیپین اگر به  ورزش جسورانه غواصی علاقه خاصی دارید، جزیره زیبای پالاوان را برای این کار انتخاب نمایید. شما می توانید به غواصی در رودخانه های این جزیره بکر، با هدف یافتن آنچه از کشتی های ژاپنی مربوط به جنگ باقی مانده، در تور فیلیپین بپردازید.

مراکز خرید و تست غذاها در فیلیپین

در تور فیلیپین می توانید جهت خریدی دلچسب، پاساژهای بزرگ و مجلل را انتخاب کرده و بهترین، ارزانترین و با کیفیت ترین اجناس را بخرید. هرگاه در تور فیلیپین، خواهان خرید از مارکهای معروف باشید، می توانید مرکز خرید شانگر یلا پلازا را انتخاب کنید. راستی در این شاپینگ سنتر دوست داشتنی می توانید، غذاهای خوش طعم و معروف فیلیپین را در تور فیلیپین در رستورانها و فود کورت مجموعه امتحان کنید. حتی اگر طرفدار غذای فست فودی می باشید، فست فود  خوشمزه این مرکز را تست نمایید. برای خرید مقرون به صرفه کالاهای مختلف، می توانید در تور فیلیپین، مگامال از مراکز خرید فیلیپین را انتخاب کنید. آنگاه در پایان خرید مناسب خود به خوردن غذاهای خوشمزه نظیر امپانادا که شباهت زیادی به پیراشکی ایرانی دارد، را نوش جان بفرمایید. یا لذت خوردن را در دسر بوکو که نوعی شیرینی خوش رایحه است، امتحان کنید. راستی حتی می توانید با تست بنانوکیو که نوعی موز سرخ شده است، طعم های جدید و دوست داشتنی را مهمان ذائقه خود نمایید و لذت تجربیات سفر با تور فیلیپین را کامل سازید.

کلام آخر:

گاهی از اوقات سفری جذاب و با شکوه در بر گیرنده اتفاقات و خاطراتی دوست داشتنی، اما غیر منتظره در زندگی می گردد. شما هم می توانید در تور فیلیپین با انتخاب آژانس گیتا گشت که دارای احساس مسئولیت بسیار در جهانگردی است، به استقبال این تجربیات خوشایند بروید. بنابراین بدانید و مطمئن باشید که با همسفری آژانس گیتا گشت در تور فیلیپین، منتظر بهترین، ناب ترین و دوست داشتنی ترین خاطرات باشید و آنها را با ثبت عکس های زیبا جاودانه بسازید.

 

 • vqzbbhocpv

  گیتاگشت - سفری شیرین به کنار آبهای شور اقیانوس در تور فیلیپین avqzbbhocpv [url=http://www.gc31tzt8j54yl7y8m01ey022v2o8fu88s.org/]uvqzbbhocpv[/url] vqzbbhocpv http://www.gc31tzt8j54yl7y8m01ey022v2o8fu88s.org/

  2020-08-29 18:08:30
  xznqbav@outlook.com
 • dboswhvsr

  گیتاگشت - سفری شیرین به کنار آبهای شور اقیانوس در تور فیلیپین adboswhvsr [url=http://www.g8576mqgtq272d0nr242bmg1ea9tk935s.org/]udboswhvsr[/url] dboswhvsr http://www.g8576mqgtq272d0nr242bmg1ea9tk935s.org/

  2023-10-21 01:52:45
  iijmkih@outlook.com
 • gmpzrldnio

  گیتاگشت - سفری شیرین به کنار آبهای شور اقیانوس در تور فیلیپین agmpzrldnio [url=http://www.gn59db2320n6vfjn4x751bgc24ed59g4s.org/]ugmpzrldnio[/url] gmpzrldnio http://www.gn59db2320n6vfjn4x751bgc24ed59g4s.org/

  2023-11-21 01:04:08
  vrerunl@outlook.com
 • mdmfhifhk

  گیتاگشت - سفری شیرین به کنار آبهای شور اقیانوس در تور فیلیپین mdmfhifhk http://www.g8u9jo4rp55jth84d287h3q895sr1b3os.org/ [url=http://www.g8u9jo4rp55jth84d287h3q895sr1b3os.org/]umdmfhifhk[/url] amdmfhifhk

  2023-11-23 22:19:47
  ftqfgqu@outlook.com

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

گیتاگشت همراه همیشگی شما

واتساپ
Close and go back to page

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید
این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید