تونکاتسو Tonkatsu

تونکاتسو Tonkatsu :

 • کشور ژاپن معروف است به داشتن غذاهایی عجیب و غریب که یکی از دلایلی که بیشتر افراد دنیا به ژاپن مسافرت می کنند تجربه کردن و خوردن این غذاها می باشد.

 • یکی از غذاهای ژاپنی که در روغن زیاد سرخ می شود تونکاتسو است.

 • این غذا از جمله خوراکی هایی محسوب می شود که به سبک کشورهای غربی در ژاپن تهیه می شود.

 • درست است که تونکاتسو در دوران میجی به سبک غربی تهیه می شده است ولی امروزه، این غذا در آمریکا هم به عنوان غذایی ژاپنی شناخته می شود و در رستوران های آمریکایی هم سرو می شود.

 • هر زمان قصد مسافرت به ژاپن را داشته باشید می توانید همراه با آژانس گیتاگشت در تور ژاپن همراه شوید و لذت خوردن این غذاها را تجربه کنید.

 • ماده اصلی این غذا گوشت می باشد که در پودر سوخاری و یا نان سوخاری سرخ می شود تا به طور کامل طلایی شود.

 • این غذا شبیه به ناگت است ولی بسیار خوشمزه تر و لذیذتر می باشد.

 • تونکاتسو را همراه با کلم خرد شده میل می کنند که روی آن سسی با مزه ی تند و شیرین میریزند. و گاهی هم طبق ذائقه هرکس، در کنار آن ظرفی از برنج قرار می دهند .

 • برای تهیه این غذا ابتدا گوشت را در تخم مرغ و آرد می غلتانند و سپس در پودر نان فرو می برند و در روغن فراوان تونکاتسو را سرخ می کنند.

 • چاشنی  و یا همان سسی که روی آن ریخته می شود سس ویستا است و یا سسی که در هر رستوران به طرز ویژه ای تهیه می شود.

 • تونکاتسو انواع گوناگونی دارد، متفاوت بودن آنها در نحوه سرو و پختن می باشد که در هر منطقه و یا رستورانی به طور اختصاصی تهیه می شود.

کشور ژاپن معروف است به داشتن غذاهایی عجیب و غریب که یکی از دلایلی که بیشتر افراد دنیا به ژاپن مسافرت می کنند تجربه کردن و خوردن این غذاها می باشد. یکی از غذاهای ژاپنی که در روغن زیاد پخته می شود تونکاتسو است. این غذا از جمله خوراکی هایی محسوب می شود که به سبک کشورهای غربی در ژاپن تهیه می شود. درست است که تونکاتسو در دوران میجی به سبک غربی تهیه می شده است ولی امروزه، این غذا در آمریکا هم به عنوان غذایی ژاپنی شناخته می شود و در رستوران های آمریکایی هم سرو می شود. هر زمان قصد مسافرت به ژاپن داشته باشید می توانید همراه با آژانس گیتا گشت در تور ژاپن همراه شوید و لذت خوردن این غذاها را تجربه کنید.

تونکاتسو چگونه تهیه می شود :

ماده اصلی این غذا گوشت می باشد که در پودر سوخاری و یا نان سوخاری سرخ می شود تا به طور کامل طلایی شود. این غذا شبیه به ناگت است ولی بسیار خوشمزه تر و لذیذتر می باشد. تونکاتسو را همراه با کلم خرد شده میل می کنند که روی آن سسی با مزه ی تند و شیرین میریزند. و گاهی هم طبق ذائقه هرکس، در کنار آن ظرفی از برنج قرار می دهند .

برای تهیه این غذا باید از گوشت خوک استفاده کرد که ابتدا گوشت را در تخم مرغ و آرد می غلتانند و سپس در پودر نان فرو می برند و در روغن فراوان تونکاتسو را سرخ می کنند. چاشنی  و یا همان سسی که روی آن ریخته می شود سس ویستا است و یا سسی که در هر رستوران به طرز ویژه ای تهیه می شود. تونکاتسو انواع گوناگونی دارد، متفاوت بودن آنها در نحوه سرو و پختن می باشد که در هر منطقه و یا رستورانی به طور اختصاصی تهیه می شود.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید