برج توکیو Tokyo Tower

برج توکیو Tokyo Tower : 

  • برج توکیو یکی از معروفترین برجهای مخابراتی جهان محسوب می شود البته باید گفت یکی از بلندترین برجهای مخابراتی جهان به شمار می رود.

  • برج توکیو همچنین یکی از جاذبه های گردشگری و از جمله نقاط خاص این شهر محسوب می شود. شما اگر در شهر توکیو به ارتفاعات بالای هر ساختمانی بروید می توانید آن را تماشا کنید.

  • ارتفاع 634 متر یکی از ویژگیهای برجسته این برج است که چشمها را خیره می کند. البته عدد 634 یک عدد فرضی نیست بلکه معنای دیگری دارد و برای ژاپنی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  • برج توکیو دارای بلندترین سازه در کشور ژاپن و دومین برج بلند جهان محسوب می شود . علاوه بر این یکی از مجموعه های بزرگ خرید با آکواریوم در این برج تعبیه شده است.

  • روش های مختلفی برای بازدید از برج توکیو وجود دارد شما می توانید از روش های گوناگونی که در بازدید از این برج وجود دارد همراه با آژانس گیتا گشت در تور ژاپن بهره مند شوید.

  • این برج دارای 2 سکو است که شاید شما به بازدید از سکوی اول اکتفا کنید و دیگر به سکوی دوم نروید. البته پیشنهاد ما برای اینکه از دیدن این برج لذت ببرید این است که به بالاترین نقطه این برج بروید.

  • برای بالا رفتن به برج توکیو بلیط دو آسانسور وجود دارد. به شما که از گردشگران خارجی به شمار می روید بلیط آسانسورهای پر سرعت تقدیم می شود که سوار شدن به این نوع آسانسور خود به تنهایی هیجانی مضاعف به همراه دارد. اگر هم نخواهید به بالای این برج بروید می توانید به دیدن جاذبه های پایین برج که دست کمی از رفتن به بالای برج ندارد مشغول شوید.

  • با سفر به توکیو و گشت و گذار در آن، با فرهنگ روزمره ی زندگی مردم ژاپن آشنا خواهید شد و ضمن گردش در این شهر، از اماکن دیدنی آن، نظیر پارک های فوجی هاکون ایزو، اوگاساوارا، چی‌چی‌بو تاما کای و انواع کافه ها و رستوران ها و معابد توکیو دیدن خواهید کرد.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید