معبد توداجی Todaiji Temple

معبد توداجی Todaiji Temple : 

  • معبد توداجی در شهر نارا می باشد که با اطمینان میتوان گفت یکی از شاهکارهای مهندسی به شمار می رود.

  • سراسر بنای این معبد از چوب می باشد که جلوه آن را خارق العاده کرده است.

  • معبد توداجی از بزرگ ترین معبدهای دنیا به شمار می رود که با چوب ساخته شده است. به قدری این معبد بزرگ است که بزرگترین مجسمه برنزی بودا در جهان در این معبد جای گرفته است.

  • هر چقدر از عظمت و زیبایی معبد توداجی بیان شود هیچ فایده ای ندارد مگر اینکه با چشم های خود آن را مشاهده کنید.

  • شما می تواند در سفرهای آژانس گیتا گشت در تور ژاپن همراه باشید تا به طور کامل بتوانید از این کاخ دیدن فرمایید و از توضیحات دقیق ساخت آن آگاه شوید.

  • بیشتر گردشگرانی که به ژاپن می روند می توانند جدا از اینکه به درون معبد توداجی می روند و آن را مشاهده می کنند از مشاهده اطراف این معبد لذت ببرند.

  • این معبد توسط باغ هایی زیبا سراسر احاطه شده است و شگفتی قابل ملاحظه اطراف این پارک حیات وحش آن است. گوزن هایی در اطراف این معبد به راحتی پرسه می زنند که هیچ کس نباید به رفت و آمد آنها دخالتی داشته باشد چرا که ژاپنی ها آنها را به عنوان فرستدگان خدایان شینتو به رسمیت می شناسند.

  • همانطور که میدانید دین رسمی ژاپنی های پرتش بودا است که در همین معبد مدرسه کگان بودیسم وجود دارد که بسیاری از افراد در این مکان به آموزش این دین می پردازند.

  • همچنین یکی دیگر از فعالیت هایی که در این معبد صورت می گیرد این است که بسیاری از آثار باستانی ژاپنی که کشف می شود در این محل نگهداری می شود که شما با رفتن به این معبد می توانید آنها را مشاهده کنید. 

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید