مزارع برنج عبود

مزارع برنج عبود : 

تماشای هیجان انگیز مزارع برنج عبود

زیبایی بی همتا و بی نظیر جزیره بالی از مجمع الجزایر اندونزی، در مزارع برنج عبود تماشایی است. شما مزارع برنج عبود، را که با نام تگالالنگ (Tegallalang) شناخته می شود، در جنوب جزیره بالی در روستای عبود Ubud می بینید. در تور بالی به دیدار زیبایی شالیزارهای برنج، به شمال عبود خواهیم رفت. باید بدانید که علت حاصلخیزی خاک این مناطق بخاطر وجود کوههای آتشفشانی، فعالیت های متعدد و هر چند وقت یکبار آتشفشان در منطقه عبود می باشد. آنگاه کشاورزی و کشت برنج در تراس های پلکانی انجام می شود. در بررسی از مزارع برنج عبود، دقایقی از وقت خود را به ما اختصاص دهید.

تراس های پلکانی در مزارع برنج عبود

صبر کنید، چه منظره زیبایی قابل مشاهده است. وقتی با دقت نگاه تشنه از تماشایتان را، به بالاترین نقطه تپه ها و کوهها می اندازید، دل انگیز ترین مزارع برنج عبود قد علم می کند. در واقع  این پلکان برنجی معجزه ای از خلقت را در بی بدیل ترین شکل خود، در جوانب یک دره زیبا  نشان می دهد. تمامی دامنه کوهها، سرشار از طراوت و سرسبزی برنج های کاشته شده است. دمی در تماشای این معجزه  بهشتی، نفس تازه کنید و خرمی و نشاط را  به کالبد خسته خود بدمید. راستی می دانید که مزارع برنج عبود را در دو روستای پجینگ ( Pejeng)، و همچنین کمپوهان (campuhan) می توان دید. البته بدانید که آبیاری مزارع برنج عبود، بوسیله سیستم سنتی انجام می پذیرد. سیستمی که برای اولین بار در قرن هشتم، یک مرد مقدس آن را بنیان نهاد و به اسم سوباک خوانده می شود.

تهیه سوغاتی از اطراف شالیزارهای برنج عبود

همه چیز به اقبال شما بستگی دارد. اینکه در تور بالی به همراهی آژانس گیتاگشت،  به وقت کاشت سنتی برنج برسید. یا شاهد برداشت آن در مزارع برنج عبود، توسط روستائیان محلی بشوید. اما اگر هنوز به تهیه سوغاتی، اقدام نکرده اید، هرگز نگرانی بخود راه ندهید. با گشت و گذار پیرامون این جاذبه نفسگیر در عبود، به فروشگاههای مختلف فروش هدیه خواهید رسید. خصوصاً در فاصله ای بسیار کم از عبود، روستای Pokudui با آب و هوای خوش خود و اقسام سوغاتی با کنده کاری های زیبا  از چوب در انتظار شما است. انواع مجسمه های چوبی که نقشی از اسب، اژدها، سگ، یا حیواناتی مانند گربه و قورباغه و حتی تصاویر انسانی بر آنان حکاکی شده است. حتی می توانید به عنوان یادگاری برای کودکان، نقش های عروسکی را تهیه بفرمایید.

کلام پایانی:

در انتخاب تور بالي بوسیله مجری مستقیم و خاص آن یعنی آژانس گیتاگشت، فرصت را مغتنم بشمارید. آنگاه با هنر ارزشمند عکاسی از دور نمای هیجان انگیز و زیبای مزارع برنج عبود، به ثبت جاودانه خاطرات شیرین در هنگامه سفر بپردازید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید