توچی سوبا Teuchi soba

توچی سوبا Te-uchi soba : 

  • یکی دیگر از غذاهای شگفت انگیز ژاپن، توچی سوبا می باشد. توچی سوبا هم مانند یک نوع سوپ است که بیشتر ژاپنی ها طرفدار این غذا هستند.

  • اصولا هر غذایی که کمی نوآوری در آن وجود داشته باشد هر کسی مایل به تست آن می گردد مخصوصا غذاهای ژاپنی که یکی از خاص ترین غذاهای دنیا هستند. توچی سوبا از جمله یکی از این غذاهای خاصی به شمار می رود که هر کسی مایل به چشیدن آن می شود.

  • ژاپن یکی از کشورهایی است که غذاهایش با کل دنیا متفاوت می باشد و به همین دلیل شاید خیلی از افراد از خوردن این دسته غذاها لذت نبرند. ولی شما می توانید برای اینکه متوجه شوید آیا از خوردن غذاهای ژاپنی لذت خواهید برد با آژانس گیتا گشت در تور ژاپن همراه شوید.

  • وقتی به فروشگاه های ژاپن مراجعه کنید به وفور نودل های سیاه رنگ مشاهده می کنید.

  • این نودل ها برای پخت غذای توچی سوبا مورد استفاده قرار می گیرد. البته این غذا شهرت بیشتری نسبت به غذاهای دیگر دارد، شاید در غذاهای دیگری هم مورد استفاده قرار بگیرد.

  • اگر برای اولین بار غذای توچی سوبا را بچشید و مزه فوق العاده آن را در دهان خود حس کنید، برای شما سوال می شود که چگونه آشپز توانسته است از آن نودل های سیاره رنگ غذایی به این خوشمزگی تهیه کند.

  • توچی سوبا را می توان مانند غذاهای دیگر ژاپنی از جمله زارو سوبا و داشی بروت سر و کرد.

  • به قدری شباهت این سه نوع غذا با یکدیگر زیاد است که افراد زیادی که ژاپنی نیستند و غذاهای ژاپنی را نمی شناسند آنها را اشتباه می گیرند.

  • این غذا بسیار عطر و بوی خوبی دارد که هرکس را مشتاق چشیدن آن می کند. این غذا را با دورچین سس کنجد و گیاهان معطر برای سرو سر میز می آورند.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید