تاگاتای Tagaytay

تاگاتای Tagaytay : 

  • شهرت عمده شهر تاگاتای و تفاوت آن با سایر شهرهای توریستی و مناطق گردشگری فیلیپین در آتش فشان فعال نزدیک به آن است. این آتشفشان هم خاموش و هم فعال است و در بعضی روزها از دهانه ی آن بخارات بلند می شود. البته مناطق دیگری نیز در این شهر برای توریست ها وجود دارد. شما می توانید تا با استفاده از تور فيليپين آژانس گیتاگشت، به این شهر زیبا با آب و هوای عالی سفر کنید.

  • این شهر واقع در جنوب لوزون و در فاصله کمتر از دو ساعتی نسبت به مانیل پایتخت فیلیپین قرار دارد. تاگاتای یک شهر بسیار مطبوع از نظر آب و هوایی است و البته هوای آن متمایل به سرد است.

  • کوه آتشفشان تال مشهور ترین جاذبه توریستی این شهر است که یک دریاچه کوچک و زیبا را نیز در خود جای داده است. دریاچه دوقلو از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر است که هتل، رستوران و خوابگاه های مجهزی در آنجا قرار دارند.

  • همچنین در این شهر مجموعه های بازی و سوراکاری و یا دوچرخه سواری با مناظر بسیار عالی با هزینه مناسب وجود دارد که می تواند تجربه متفاوتی از سفر را به شما بدهد.

  • از دیگر مناطق گردشگری زیبای شهر تاگاتای می توان به باغ گل سونیا اشاره کرد که درون آن می توانید انواع گل و گیاه ها را مشاهده کنید. نکته جالب در مورد این مجموعه این است که هیچ هزینه ای به عنوان ورودی از شما دریافت نمی شود. اما در درون مجموعه در صورتی که قصد خرید دارید، باید پول به همراه داشته باشید.

  • از دیگر مناطق زیبا و جاذبه های این شهر می توان به موزه های مشرف به کوه آتشفشانی تال و یا پارک ها و مجموعه های مسلط به آن اشاره کرد که دارای نمای دید بسیار زیبایی هستند.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید