مرکز خرید سوگامو Sugamo

مرکز خرید سوگامو Sugamo : 

  • اگر به ژاپن و شهر توکیو سفر کرده اید، حتما سری به مرکز خرید سوگامو (Sugamo) بزنید و ضمن خرید اجناس مختلف، از خوردن غذاهای معروف ژاپنی نیز لذت ببرید.

  • مرکز خرید سوگامو یکی دیگر از مراکز خرید در کشور ژاپن می باشد که در دل شهر توکیو قرار دارد و شما اگر اهل خرید کردن می باشید مرکز خرید سوگامو هم یکی دیگر از مکان هایی است که باید رفتن به آنجا و خرید کردن از آنجا را هم تجربه کنید.

  • این فروشگاه معروف است به نام محله پیرزن ها، البته این نامگذاری به این دلیل است که مرکز خرید سوگامو در خیابان 800 متری قرار دارد که بیشتر افراد این خیابان را محلی مناسب برای قدم زدن می دانند و برای پیاده روی حتما به این خیابان می روند. به همین دلیل است که بیشتر مشتریان این مرکز خرید سالمندان می باشند و تعداد افرادی که در این خیابان مشاهده می کنید بیشتر سالمند هستند تا اینکه جوان باشند.

  • مرکز خرید سوگامو معروف است به داشتن غذاهایی خوشمزه ژاپنی که در طعم ها و انواع مختلفی سرو می شود. شما می توانید در این خیابان 800 متری که پیاده روی می کنید و یا مشغول خرید کردن هستید از خوردن غذاهای ژاپنی هم لذت ببرید.

  • از جمله خوراکی های معروف مرکز خرید سوگامو شیدودایفک است که نوعی کیک برنجی می باشد. بدین ترتیب به هرکس که به این مرکز خرید می رود توصیه می شود حتما این دسر را امتحان کند. این گونه از دسرها را نمی توانید در رستوران های ژاپنی سرو کنید و فقط مخصوص این خیابان می باشند.

  • بیشترین دلیلی که مرکز خرید سوگامو مشهور شده است دارا بودن همین رستوران ها و خوراکی های خوشمزه ای است که در خیابان 800 متری آن به فروش می رسد.

  • در تور ژاپن همراه آژانس گیتا گشت باشید حتما سری به این مرکز خرید بزنند.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید