Steamed fish

Fish   Steamedیکی از محبوبترین غذاهای بخارپز در هنگ کنگ

Steamed Fish را می توانید به عنوان یکی از لذیذترین و پرطرفدارترین، غذاهای بخارپز در هنگ کنگ واقع در جنوب چین تست نمایید.  باید بدانید که بخارپز نمودن مواد غذایی نظیر ماهی بخارپز شده (Steamed Fish)،  منجر به طبخ سالم ترین نوع غذا می گردد. با بخارپز نمودن ماهی شما می توانید، به از دست رفتن هرچه کمتر امگا 3 غذا فکر کنید. همچنینSteamed Fish  قادر به نگهداری و حفاظت از مواد مغذی در غذا شده و از تشکیل ترکیبات مضر نیز ممانعت می کند. در بررسی ازSteamed Fish ، غذای دلچسب هنگ کنگ با ما همراه باشید.

ماهی بخارپز شده (Steamed Fish)

باید بدانید که با توجه به مقبولیت فراوان  Steamed Fish، این غذای معروف در اغلب اوقات پایه اصلی میزهای ناهارخوری خانواده های هنگ کنگی را تشکیل می دهد. رستوران های برجسته ای که در هنگ کنگ اقدام به پخت ماهی بخارپز می کنند، در انتخاب ماهی که تازه و دارای پوستی براق می باشد، نهایت دقت را به عمل می آورند. همچنین برای امتحان طراوت و تازگی ماهی، گوشت ماهی را با دست فشار می دهند. در مورد ماهی تازه، گوشت فرو رفته سریعاً به حالت اصلی خود بر می گردد. البته در قسمت پشت و شکم ماهی نیز سوراخ هایی برای توزیع یکنواخت گرما، در بدن ماهی قبل از بخارپز شدن ایجاد می کنند.

استفاده از چاشنی درSteamed Fish  

در Steamed Fish گردش هوا می تواند، در بخارپز شدن ماهی بوسیله قرار دادن خردل و پیاز بهاری به صورت برشهای نازک بریده شده، تأثیر شگرفی داشته باشد. در  Steamed Fish همچنین مشاهده می کنید که از زنجبیل پوست کنده به صورت نواری و یا از خمیر لوبیا، جهت بخارپز شدن ماهی استفاده می شود. البته سس سویا و روغن مرغ یا روغن پخت و پز را نیز در بخارپز کردن ماهی، در هنگ کنگ  بکار می گیرند. این مواد در دلچسب کردن و ابریشمی نمودن گوشت ماهی، مؤثر می باشد. سپس شما می توانید Steamed Fish را با برنج سفید نوش جان  کنید و از خوردن ماهی بخار پز، نهایت لذت را ببرید

سخن پایانی:

احتمالاً در تور هنگ کنگ و ماکائو در همراهی با آژانس خاص جهانگردی گیتاگشت، میل به خوردن غذای خوشمزه و خوش رایحه، ماهی بخارپز را پیدا خواهید کرد. در این رابطه پیشنهاد ویژه استفاده از رستوران Aberdeen yee hope  که رستورانی در انتهای بازار عمده فروشی ماهی با فضایی نسبتا بزرگ است، می باشد. همچنین برای نوش جان کردن   Steamed Fish حتماً سری به رستوران Wing Kee  بزنید و از خوردن ماهی بخارپز خوشمزه، در هنگ کنگ لذتی وصف نشدنی را مهمان ذائقه خود نمایید.

  

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید