سون دوبو جیگائه Soondubu Jiggae

سون دوبو جیگائه Soondubu Jiggae : 

  • اگه از یک جهانگرد که به کشور فوق العاده کره جنوبی سفر کرده است راجع به غذا های بومی این کشور بپرسید قطعا خورشتی تند و بی نظیر و صد البته نایاب را به شما معرفی می کند که از گوشت گاو با توفو و قارچ و محصولات دریایی کره جنوبی و سس بی نظیر چیلی تهیه می شود را به شما معرفی می کند که نام آن سون دوبو جیگائه است و اگر این جهانگرد با تور کره جنوبی گیتا گشت به این کشور سفر کرده باشد قطعا بهترین رستوران ها را با بهترین آشپزها و مناظر بی نظیر به شما معرفی می کند و به شما توصیه می کند با تورهای گیتاگشت سفر خود به کره جنوبی را تجربه کنید تا از بهترین امکانات و شرایط مسافرتی در ایران آشنا بشید.

  • بدون شک ما شما را به بهترین رستوران های چند ستاره در یکی از بهترین و پیشرفته ترین کشور های شرق آسیا خواهیم برد تا از خلاقیت آشپزان کره جنوبی و لذت طعم های تند و خوشمزه خورشت های بی نظیر آنها به خصوص سون دوبو جیگائه بهره مند شوید و این تجربه عالی خود را به دیگر دوستانتان توصیه کنید و برای خود بهترین خاطره را رقم بزنید.

  • ما با شما در کنارتان هستیم تا با کیفیت ترین رستوران ها را در خصوص پخت سون دوبو جیگائه با خلاقیت در پخت این خورشت رقم بزنیم، پخت این غذای خوشمزه با خلاقیت سفره ارایی کره ای در دیگ های سنگی و سرو آن تجربه ای است که آن را تنها در تور کره جنوبی می توانید پیدا کنید.

  • در پیان برای سرو این غذای بی نظیر آن را با تخم مرغی خام برای شما سرو میکنند تا از طعمی شگفت انگیز لذت ببرید.

  • میل این غذای کره ای در منظره های طبیعی مشرق زمین همه چیز را برای یک سفر رویایی آماده می کند، شما می توانید در گیتا گشت از دیگر غذاهای کره جنوبی و مزه بی نظیر آنها لذت ببرید و از بهترین اماکن توریستی این کشور دیدن کنید و این خاطره را از یاد نبرید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید