‏اسنورکلینگ

‏اسنورکلینگ : 

تماشای مهیج گیاهان و موجودات زیر آب در اسنور کلینگ ( Snor Kelling)

آیا به ورزشها و تفریحات آبی و زیر آبی، نظیر اسنور کلینگ علاقه دارید؟

سرگرمی هیجان انگیز و زیر آبی اسنور کلینگ، را تا چه حد می شناسید؟

هنوز در جزیره دلنشین و زیبای بالی به سر می بریم. بالی گل سرسبد مجمع الجزایر اندونزی که با جاذبه های فراوان نظیر آب و هوای خوش، یا جنگل های سرسبز و آبهای مهیج، هر لحظه افراد زیادی را بخود فرا می خواند. به قصد گردشگری از آبهای زلال و شفاف بالی، قسمت شرقی جزیره بالی را بر می گزنیم.  آنگاه به ورزش های دلخواه غواصی و البته اسنور کلینگ، می پردازیم. در بررسی از سرگرمی جالب توجه و روح افزای اسنور کلینگ، در تور بالی  با ما همراه شوید.

علل انتخاب اسنور کلینگ

اسنورکلینگ یک بازی مهیج، آبی است که می تواند ساعتها شما را در جزایر بالی به خود مشغول کند. در صورتی که دوره خاصی در غواصی ندیده اید، اما از افرادی هستید که به کشف، تفکر و مشاهده زندگی موجودات زیر آب علاقمندید، Snor Killing سرگرمی مورد علاقه شما است. شما برای پرداختن به این تفریح  جذاب، به هیچ تخصص ویژه ای غیر از وارد بودن به شنا نیازی ندارید. خبر خوش در این است که شما در اسنور کلینگ، نیازی به کپسول اکسیژن نیز نخواهید داشت. سرگرمی خاص و دلخواه اکثریت توریست های بالی، یعنی اسنور کلینگ می تواند به صورت انفرادی یا حتی گروهی انجام بپذیرد. البته بی شک هیجان بیشتری، در بازی گروهی Snor Killing احساس خواهید کرد. راستی صبر کنید، اگر برای اولین بار قصد انجام این سرگرمی را دارید، پیشنهاد ویژه آژانس گیتاگشت در تور بالی، این است که این کار را در کنار یک فرد حرفه ای انجام بدهید. تا حس  هیجان واقعی و امنیت با شما همراه  باشد.

چگونگی سرگرمی اسنور کلینگ

البته مشخص است که این سرگرمی زیر آبی دارای تفاوت زیادی با غواصی است. بهتر است هیجان این سرگرمی را بر عکس غواصی، در آبهای کم عمق تجربه  نمایید. شما تنها نیازمند یک لوله پلاستیکی ویژه هستید که یک طرف آن در روی آب باشد و طرف دیگر به منظور تبادل اکسیژن در دهان شما قرار بگیرد. همچنین به یک ماسک مخصوص هم نیاز دارید. با همین وسایل ابتدایی و ساده در زیر آب بچرخید و از دیدن حیات جریان یافته، زیر آب لذت ببرید.

کلام پایانی:

 در تور بالی توسط مجری خاص، معتبر و مستقیم جزایر بالی یعنی آژانس گیتاگشت، می توانید مفرح ترین و دلچسب ترین تفریحات جزایر بالی را، مورد آزمون قرار دهید. آنگاه با کسب تجارب جدید و حس نشاط و شادابی، در انجام سرگرمی هایی نظیر موج سواری، شنا، غواصی و خصوصاً تفریح محبوب اسنور کلینگ، روی خوش زندگی را دریابید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید