مگامال SM Megamall

مگامال SM Megamall : 

  • همانطور که می‌دانید مانیل که پایتخت فیلیپین به شمار می آید احتمالا نخستین نقطه برای سفر شما خواهد بود. شهر مانیل مانند تمام شهرهای دیگر جاذبه های بسیار زیادی دارد که در کنار این جاذبه های می توان از مراکز خرید مانیل هم نام برد. شما نه تنها می‌توانید به منظور خرید کردن، بلکه برای گذراندن یک روز شاد و پرانرژی می‌توانید به مراکز خرید مانیل سری بزنید. تجربه بودن در کنار مردم فیلیپین و تماشای زندگی روزمره آنها بدون شک برای شما در تور فيليپين بسیار خاطره انگیز خواهد بود. در این بخش می خواهیم شما را با مرکز خرید مگامال در فیلیپین آشنا کنیم.

  • فروشگاه های مگامال در شهر ماندالا یونگ سیتی واقع هستند که این بخش هم در واقع در یکی از بزرگترین منطقه های تجاری مانیل تحت عنوان ارتیگاس واقع شده است.

  • مرکز خرید مانیل همیشه در ساعات پس از اداری بسیار شلوغ است. اگر شما هم می‌خواهید به این مرکز خرید سر بزنید، می‌توانید در تور فیلیپین گیتاگشت شرکت کنید تا علاوه بر دیدنی های این کشور، به مرکز خرید مگامال هم سری بزنید.

  • امروزه مگامال در واقع از 5 ساختمان تشکیل شده است که باعث می شود آن را به یکی از بزرگترین مراکز خرید در مانیل مبدل کند. ساختمانی که بین فروشگاه قدیم قرار دارد مگا آتریوم است که رستوران های فوق العاده ای دارد.

  • امروزه یک فشن هال هم به این مجموعه اضافه شده است که به نام ساختمان فشن هال شناخته می شود. علاقه مندان به مد می‌توانند در این بخش از مغازه های به روز دنیا دیدن کنند.

  • علاوه بر این، تفریحات بسیار زیادی هم در مگامال وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به اسکیت روی یخ، بولینگ و سینماهای مختلف اشاره کرد.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید