آئورا پریمیر SM Aura Premier

آئورا پریمیر SM Aura Premier : 

  • اگر شما هم به دنبال یک تور خارجی هستید، بدون شک تور فیلیپین یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. فیلیپین که امروزه به دلیل آسانی در سفر و همچنین قیمت های مناسب به یکی از مقاصد پر رفت  آمد گردشگری تبدیل شده است دارای مرکز خرید مختلفی است که شما می توانید حین سفر خود به آن ها مراجعه کنید. از جمله این مرکز می توان به مرکز خرید آئورا پریمیر اشاره کرد.

  • آئورا پریمیر شاید اولین مرکز خرید در شهر مانیل نباشد اما بدون شک نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. این ساختمان به سبک خاصی طراحی شده است که آن را از بسیاری از مراکز خرید دیگر متمایز خواهد کرد. میتوان اینطور گفت که شکل خاص این مجموعه است که یک زیبایی خاص را برای آن به ارمغان آورده است.

  • این مرکز خرید فوق العاده همچنین به خاطر فضاهای گسترده و ساختمان های بلندی که در Bonifacio Global City و هم در Taguig City، وجود دارند امروزه به یکی از مناطق تجاری مانیل واقع شده است. باید بدانید که سبک خاص آئورا پریمیر باعث شده است تا علاوه بر اینکه این مکان یک مرکز خرید مناسب باشد، یکی از جاذبه های گردشگری هم به شمار بیاید.

  • همانطور که گفته شد، این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید در مانیل است. شما میتوانید در این مرکز خرید برند های مختلفی از جمله  Forever 21، Uniqlo، Topman، Crate & Barrel و غیره را پیدا کنید. شما همچنین می توانید برای تجربه یک رستوران متفاوت به این مرکز خرید بروید و در رستورانی که در بالای این ساختمان وجود دارد بهترین غذای عمرتان را میل کنید.

  • آژانس مسافرتی گیتا گشت با انواع تورهای گردشگری به فیلیپین آماده خدمت گذاری به شماست. با گیتاگشت خاص سفر کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید