میدان siam

میدان Siam اساسی ترین جذابیت خرید در بانکوک : 

میدان Siam یکی از جدیدترین مراکز خریدی است که در منطقه سیام بانکوک، پایتخت تایلند واقع در جنوب شرقی قاره آسیا ساخته شده است. مرکز خرید محبوب و شناخته شده میدان Siam، نیمی از منطقه بازار را بخود اختصاص داده است. باید بدانید که نخستین ساختمان های میدان Siam، به دانشگاه بزرگ تایلند که به چاولا لانگ کورن (Chulalongkorn) شناخته می شود، تعلق دارد. این ساختمان ها به منظور دریافت اجاره و کمک به مخارج دانشگاه ساخته و توسط مدیریت دارایی آن که به Chula Properties معروف است، اداره می شود. سپس به تدریج مراکز فروشگاهی لوکس و مدرن در میدان سیام بانکوک، توسعه پیدا نمود. در بررسی میدان Siam، دقایقی از وقت خود را به ما اختصاص دهید.

میدان سیام بانکوک (Siam Square Bangkok)

باید بدانید که از ابتدا چندین مغازه معمولی در این منطقه وجود داشت. اما بتدریج فروشگاههای بزرگتر و برندهای معروف بین المللی به آن پیوست. سپس سرمایه گذاران در میدان Siam به فکر تأسیس هتل ها، رستورانها و توسعه مراکز خرید افتادند. میدان Siam به عنوان مرکز شهر بانکوک، محسوب شده و بوسیله پل آسمانی (Sky Bridge) با دیگر مراکز خرید مانند Center Siam، Siam Discovery، Siam Paragon، MBK و ... متصل است. همچنین میدان سیام مدعی است که گرانترین مکان برای اجاره زمین، در بانکوک می باشد. راستی میدان Siam یک مرکز خرید در فضای باز و آزاد است که در وسعتی به اندازه یک شهر، قرار دارد. در واقع میدان سیام را می توانید یک محرک، جهت خلاقیت و الهام بدانید.

گذر به میدان Siam بانکوک تایلند

شما می توانید به گردشی جانانه در داخل یا بیرون فروشگاه های میدان Siam، بپردازید و منطقه ای جهت خرید و سرگرمی های هیجان انگیز و جالب توجه را با ساختاری متفاوت ببینید. در داخل میدان Siam، شما شاهد مراکزی نظیر مدارس، رستورانها، کافه ها، کتابفروشی ها، بانک ها و البته عرضه اجناس مناسب از انواع فروشگاه های ضبط، مغازه های بوتیک طراحی لباس، لوازم ورزشی، تی شرت های شعاردار و ...  می باشید. اغلب مشتریان میدان سیام را دانش آموزان جوان، دانشجویان کالج، کارمندان و گردشگران خارجی تشکیل می دهد.

سخن آخر:

حتی اگر قصد خرید از این منطقه اقتصادی بانکوک را در تور تایلند آژانس گیتاگشت ندارید، بهتر است دیدار از این مرکز خرید را در لیست برنامه های بازدیدی خود قرار دهید. آنگاه لذت تماشای مرکز خرید میدان Siam را با لذت تست وعده های غذاهای خیابانی، غذاهای سنتی خیابانی تایلندی، غذاهای جهانی، ساندویچ و شیرینی های خوشمزه در این منطقه، همراه ساخته و به خاطراتی شیرین تبدیل نمایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید