سمگیوپسال Samgyeopsal

سمگیوپسال Samgyeopsal : 

  • نمی توان باور کرد که کسی به تور کره جنوبی رفته باشد و طعم غذا های لذیذ این کشور را نچشیده باشد، بخصوص غذایی با گوشت گریل شده به همراه فلفل، کمی کنجد با تزئیناتی از سیر و پیازچه که غذایی منحصر به فرد با عطر و بویی دل نشین را به وجود میاورد که به آن سمگیوپسال (Samgyeopsal) می گویند.

  • غذایی که بسیاری از گردشگران از طعم لذت بخش آن خاطره دارند و قطعا با حضور در تور کره جنوبی می توانید شما هم از این تجربه خوش مزه و لذت بخش سهم داشته باشید و این تجربه را در تورهای گیتاگشت برای دوستان خود تعریف کنید.

  • در تور های کره جنوبی آژانس گیتاگشت شما را با بهترین غذاهای کشور کره جنوبی مخصوصا سمگیوپسال (Samgyeopsal)  آشنا می کنیم تا در بهترین رستوران های این کشور زیبا آن را صرف کنید و از طعم و عطر آن لذت ببرید، تنها کافیست با رزرو تور کره جنوبی در آژانس گیتاگشت چمدان خود را برای یک مسافرت و جهانگردی منحصر به فرد ببندید.

  • از گوشت گریل شده لذت ببرید و با تزئینات سفره های کره جنوبی و خلاقیت آشپزهای کره ای در تور کره جنوبی آشنا بشوید و با دوستان و آشنایان خود درباره تجربه ی سفر خود با تورهای آژانس گیتاگشت صحبت کنید.

  • مسافرتی فوق العاده با صرف غذا های کره ای به خصوص غذای سمگیوپسال (Samgyeopsal) در بهترین رستوران های پنج ستاره این کشور تجربه ای منحصر به فرد است، صرف غذا در منظره هایی بی نظیر از کشور کره جنوبی، طعم سمگیوپسال  (Samgyeopsal) را برای شما جذاب تر می کند؛ به طوری که حتی ممکن است برای صرف چند باره این غذای لذیذ بارها به رستوران های کره ای سر بزنید.

  • در تور کره جنوبی از زیبایی های طبیعی مشرق زمین و دستپخت حرفه ای ترین آشپزهای کره ای لذت ببرید با بهترین و به صرفه ترین قیمت برای شما عزیزان که کنجکاو چشیدن طعم گوشت گریل شده به همراه مخلفات آن هستید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید