فروشگاه‌های Rua de s.domingos

فروشگاه‌های Rua de s.domingos در مرکز شهر تاریخی ماکائو : 

فروشگاه‌های Rua de s.domingos از ناحیه شرقی میدان سنادو و کلیسای سنت دو مینیک در ماکائو، امتداد یافته و در واقع آنها را در جنوب چین و جنوب شرقی قاره آسیا خواهید دید. شما می‌توانید پیاده‌روهای فروشگاه‌های Rua de s.domingos را، ببینید که با سنگفرش‌های تزئینی و کاشی‌کاری‌هایی به سبک پرتغالی پوشانده شده‌اند. در تور گردشگری هنگ کنگ و ماکائو مشاهده می‌کنید که با وجود هجوم و افزایش توریست، این خیابان خرید بسیار محبوب می‌باشد. حتی خیابان دارای مغازه‌هایی است که تا دیر وقت باز بوده و البته چراغ‌های آنها برای ورود مشتری روشن می‌باشند.

فروشگاه های Rua de s.domingos مرکز خریدی لوکس

خیابان کنار این فروشگاه‌ها، بخاطر ترافیک و شلوغی به صورت یک طرفه می‌باشد. باید بدانید که نکته جالب توجه در ساختمان‌های اطراف خیابان، این است که اغلب در طبقه همکف مغازه‌های تجاری قرار دارد. اما همچنین شاهد بناهای استعماری قدیمی، با رنگ‌بندی مرسوم در مرکز تاریخی ماکائو در طبقات فوقانی این ساختمان‌ها هستید. در فروشگاه‌های Rua de s.domingos می‌توانید، انواع لباس و پوشاک از برندهای مختلف، کفش، چندین مغازه لوازم آرایشی و زیبایی، نانوایی و دیگر مغازه‌ها را پیدا کنید. مغازه‌های میان‌رده و بالاتر در مرکز مدرن فروشگاه‌ها را به نماد خرید شهری ماکائو تبدیل نموده است.

شما می‌توانید انواع پوشاک و کفش را در برندهای شناخته شده Nine West و همچنین Staccato که بسیار نزد جوانان محبوب هستند، در این منطقه ببینید و از خرید لذت ببرید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی و زیبایی را در برندهای مختلفی نظیر Sa Sa و Body Store مشاهده نمایید که در میان دختران جوان و خانم‌ها بسیار پرطرفدار هستند. همچنین در این بازار برندهای H20 و Angel نیز، از مارک‌های معروف وجود دارند. بنابراین در خیابان دومینگوس، به پیاده روی بپردازید و خریدی مطابق سلیقه و با هزینه نسبتا مناسب انجام دهید.

سخن آخر:

بی شک همسفری با آژانس خاص گیتاگشت را، جز بهترین انتخاب سفری خود بدانید. بنابراین پیشنهاد ویژه در خرید برترین و ظریف‌ترین جواهرات اصیل، مراجعه به فروشگاه Lukfook است. آنگاه در خرید از فروشگاه‌های Rua de s.domingos،  به غیر از جواهرات همه اجناس دیگری را که لازم دارید، به عنوان مسافری لوکس از یک مرکز خرید مدرن تهیه و با بهترین خاطرات، گنجینه سفری خود را انباشته سازید.

 

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید