جزایر Phi Phi

گنجینه ای از مناظر زیبای طبیعت در جزایر Phi Phi : 

این بار به قصد گردشگری به جزایر افسانه ای Phi Phi تایلند، در جنوب شرقی آسیا که خود تجسمی از فردوس را زنده می سازد، قدم می گذاریم. جزایر رویایی Phi Phi را در دریای آندمان (Andman) و در فاصله 46 کیلومتری از مروارید درخشان پوکت، در شکوه و جاذبه ای تمام می توان یافت. این جزایر بهشتی از یک قسمت فاقد سکونت کوچکتر، به نام فی فی له  Phi Phi Leh و همچنین ناحیه بزرگتر قابل سکونت که فی فی دون Phi Phi Don نامیده می شود، تشکیل شده است. با ما در گذار از شش جزیره ای که مجمع الجزایر PHI PHI را تشکیل می دهد، همراه باشید.

جزایر فی فی پوکت (Phi Phi Islands Phuket)

شما می توانید جزیره غیر مسکونی Phi Phi Leh را، در آغوش خلیج مایا جستجو کنید. البته بدانید که هر دو قسمت جزایر Phi Phi جزء زیر مجموعه ای از پارک ملی آن محسوب می شوند. طبیعت با وجود صخره های آهکی که از میان آبهای فیروزه ای رنگ دریا، قامت استوار کرده است، شما را در سحر جادویی خود در Phi Phi Leh اسیر می سازد. همچنین غارهای کوچک هیجان انگیز را می بینید که به نثار بی دریغ زیبایی اسرارانگیز خود، مشغول  هستند. راستی در ضلع شمال غربی جزیره فی فی له، شما غار معروف و خاص وایکینگ (Viking Cave) را با نقاشی هایی که قدمت آن به ماقبل تاریخ می رسد، مشاهده می کنید.

جزیره Phi Phi Don

بهتر است آگاه باشید که نقش مردمان ساکن در روستای تونسای (Tonsai village) و همچنین گردشگران بسیار این جزیره بهشتی، در آبادانی جزیره فی فی قابل اغماض نیست. شما در جزایر فی فی دون، امکانات چشمگیری نظیر بهترین رستورانها با ظاهر و طراحی های جذاب، کافه های دنج و رویایی برای گذران صباحی عاشقانه با شریک زندگی، سوپر مارکت، بانک و هتل های لوکس آماده ارائه خدمت می بینید. همچنین اگر سرتان جهت ماجراجویی درد می کند، می توانید در سواحل زیبای آن، به موج سواری یا غواصی بپردازید و موجودات جالب و عجیب و غریب دریایی را ببینید. حتی می توانید از قدم زدن بر سواحل زیبای شن های نرم  برفی رنگ آن، هیجان زده بشوید. برای استراحت جسمی و روانی به ورزش یوگا و ورزش مفرح قایقرانی پرداخته، حتی شنا کنید. به پرش از صخره ها بپردازید، تازه می توانید به ماهیگیری نیز وقت بگذرانید.

سخن آخر:

در تور تايلند با آژانس خاص و مدرن گیتاگشت، خود را آماده استفاده از خدمات برتر و لوکسی نظیر VIP  نمایید. آنگاه در تور تایلند گیتاگشت، تماشای طلوع آرامش بخش و غروب هیجان آور خورشید، در جزایر Phi Phi را با خاطراتی شیرین و رویایی، در کنار شریک زندگی خود ابدی سازید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید