پجون Pajeon

پجون Pajeon : 

  • اگر می خواهید یک وعده غذایی با ارزش و طعمی بی نظیر را تجربه کنید به کره جنوبی بروید و در رستوران های درج یک آن یک پجون سفارش دهید تا طعم تخم مرغ، پیازچه و آرد برنج و یا گندم را در کنار هم احساس کنید.

  • اما اگر به همین مزه بی نظیر محصولات دریایی کره ای را اضافه کنید طعمی شگفت انگیز به آن می بخشد، محصولاتی مثل میگو و صدف معجزه ای در این غذا ایجاد میکند که نه تنها در هیچ جای دیگری از دنیا یافت نمی شود بلکه در میان غذاهای کره ای هم بی نظیر است که این خود دلیلی است که شما را برا چشیدن عطر و بوی دوباره آن مجاب کند که یک بار دیگر به این رستوران های کره ای سر بزنید و از آنها بخواهید پجون مخصوص برای شما درست کنند به طوری که نتوانید آن رستوران را ترک کنید.

  • پجون به همراه محصولات دریایی غذایی به نام پجون هائمول نام میگیرید که به عنوان غذای اصلی در رستوران ها سرو می شود.

  • در کنار آن از سبزیجات تازه کره ای خورد شده استفاده می شود که طعم این غذا را بهتر و عطر و بوی آن را دلنشین تر می کند و اگر از جهانگردان دیگر در خصوص غذاهای کره ای بپرسید آنها به شما صرف این غذا را پیشنهاد خواهند داد اما انتخاب بهترین رستوران هایی که این غذا را به صورت فوق العاده پخت می کنند کمی مشکل است و ما برای شما این موضوع را حل میکنیم.

  • شما در تور کره جنوبی در گیتا گشت به بهترین های کره سر خواهید زد و بهترین ها را تجربه می کنید، تنها کافیست پس از اقدام به اخذ ویزا در سایت اینترنتی گیتا گشت چمدان خود را ببندید و برای این سفر جذاب و پر از غذاهای بی نظیر در کنار خانواده و دوستان کنجکاو باشید.

  • منحصر به فرد ترین رستوران ها در انتظار شما هستن تا بی نظیر ترین پجون ها و دیگر غذاهای کره جنوبی را در آنها تجربه کنید و این تجربه را به دوستان و آشنایان خود با اخذ ویزا در گیتاگشت پیشنهاد دهید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید