Or Tor Kor

Or Tor Kor بازاری سرشار از مواد خوردنی تازه و لذت تست آنها : 

Or Tor Kor را در بانکوک پایتخت تایلند واقع در جنوب شرقی قاره آسیا گزینه ای مناسب، برای خرید مواد غذایی تازه می یابید. بی شک با دیدن میوه های آبدار، باطراوت، درشت و تازه، دل شما سودای قدم زدن و خوردن آنها را در مارکت Or Tor Kor در سر می پروراند. شاید فکر کنید که چون بازار Or Tor Kor یک بازار مواد خوراکی است، احتمالاً باید مرطوب، کثیف و با بوی ناخوشایند باشد. اما تعجب نکنید این بازار فوق العاده مرتب و تمیز است. بنابراین از شما دعوت می کنیم در بررسی Or Tor Kor که آن را در فرازی بالاتر از یک بازار محلی می دانند، همراه ما باشید.

بازار اور تور کور (Or Tor Kor Market)

بهتر است بدانید که بازار Or Tor Kor که در بخش مرزی بانکوک قرار دارد، بازار در سال 1974 به منظور ازدیاد ارزش فرآورده های کشاورزی تایلند، افتتاح شد. این مرکز خرید به دوازده بخش تخصیص یافت که شما می توانید شاهد بخش سبزیجات تازه و میوه های با طراوت بدور از مواد آفت کش، در قلب بازار باشید. همچنین در قسمت ابتدایی Or Tor Kor از یک بازارچه فروش لوازم سوغاتی می توانید، اقدام به خرید هدایای مناسب بفرمایید. در این بازار که دارای راهروهای بی نظیر و روشنی می باشد، انواع میوه های زیبا و رنگارنگ که بازار، شهرت خود را مدیون آن است، سبزیجات تازه و خوش رایحه، غذاهای دریایی و اقسام گوشت ها، ارائه می گردد.

سخنانی بیشتر از بازار Or Tor Kor  

همچنین آگاه باشید که غیر از مواد تازه، شما می توانید انواع میان وعده های خوشمزه نظیر شیرینی های سنتی و مدرن، پنکیک نارگیل کبابی، ماهی کبابی، انواع سوپ تایلندی و سوپ های گوناگون نودل را نوش جان کنید. همچنین با لذت به  تست کوفته های گرد بخارپز که پر از سبزیجات خوش عطر است و مرغ کباب شده بدون چربی که در سبزیجات و ادویه جات مختلف غلطانده می شود، نیز بپردازید. ضمناً انواع ادویه جات و ترشی جات محلی تایلند را نیز از بازار Or Tor Kor تایلند، خریده و سوغات ببرید.

سخن آخر:

در تور تايلند آژانس مجرب در جهانگردی و گردشگری گیتاگشت، حتماً سری به بازار خوراکی های تازه بزنید. آنگاه به قدم زدن در این بازار هیجان انگیز و نشاط آور خوراکی، بپردازید و با احساس خستگی  بر نیمکت هایی که در بازار جهت استراحت شما تعبیه شده است، بنشینید. سپس به تست و خوردن غذاها و خوراکی های خوشمزه ای که از Or Tor Kor Market خریداری نمودید، مشغول شوید و با ثبت تصویر، گنجینه سفر را انباشته سازید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید