محله ی ناکانو Nakano

محله ی ناکانو Nakano : 

  • در محله ی ناکانو فروشگاه اجناس دست دوم بسیاری وجود دارد که ارزش یک بار دیدن را دارد.

  • کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که در بیشتر زمینه ها به رشد چشمگیری رسیده است. مراکز خریدی که در این کشور وجود دارد به انواع گوناگونی تقسیم می شوند که در هر کدام جنس متفاوتی به فروش می رسد.

  • محله ی ناکانو یکی از این مراکز خرید می باشد و بسیار محله ای جذاب و متنوع است. در محله ی ناکانو چندین فروشگاه وجود دارد که در هرکدام از این فروشگاه ها اجناس متفواتی به فروش می رسد.

  • یکی از فروشگاه های مشهور محله ی ناکانو، فروشگاه اجناس جامانده مردم در قطار است. این فروشگاه اجناسی را که مسافرین در قطار جا می گذارند و دیگر به سراغ آنها نمی آیند و یا کسانی که وسیله هایی را که نیاز ندارند را به این فروشگاه می فروشند. این فروشگاه که در محله ی ناکانو قرار دارد تمامی این اجناس را با قیمتی بسیار پایین تر از فروشگاه های دیگر به فروش می رساند.

  • بسیاری از افرادی که در تور ژاپن به همراه آژانس گیتا گشت به این کشور مسافرت می کنند، علاقه به خریداری عروسک های ژاپنی و اجناس دست ساز ژاپنی هستند.

  • فروشگاه هایی که در محله ی ناکانو وجود دارند از جمله فروشگاه هایی هستند که شما می توانید این عروسک های ژاپنی را در آنجا پیدا کنید.

  • یکی دیگر از وسیله هایی که در این بازار به فروش می رسد انواع فیلم ها و کتاب های ژاپنی و بسیاری اجناس متنوع و جذاب دیگری می باشد.

  • شما اگر به فیلم ها و کتاب های ژاپنی علاقه بسیاری دارید می توانید در فروشگاه های محله ی ناکانو پیدا کنید.

  • همچنین یکی از مراکز خرید معروفی که در این محله وجود دارد مرکز خرید اتاکو می باشد که اجناس بسیاری را می توانید در آن پیدا کنید.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید