جنگل میمون عبود

جنگل میمون عبود : 

تماشای بازیگوشی میمونها در جنگل میمون عبود

نظاره کردن بازیگوشی حیواناتی مانند میمونها در جنگل میمون عبود، یکی از جاذبه های بالی اندونزی می باشد. در دیدار از تراس های پلکانی زیبای برنج، به نظاره سرسبزی های پر طراوت و خیس از باران جنگل میمون عبود، مشغول می شویم. اینجا درست در دل جنگل های بالی و در نزدیکی مرکز عبود قرار دارد. منطقه ای حفاظت شده  که میمون ها، سکنه اصلی آن به شمار می آیند. در جنگل میمون عبود، میمونها سرمستانه و با شیطنت هردم از این سو به آن سو به دنبال یکدیگر می دوند. انگار اذیت کردن یکدیگر، جزء مرام و بازی میمونها محسوب می گردد. سپس ناظر فرار حیله گرانه و مزورانه آنها، خواهید بود که  از درختان بلند جنگل، با انواع گوناگون آن  برای محافظت از خود بالا می روند. در دیدار از جاذبه توریستی جنگل میمون عبود، همراه ما باشید.

جاذبه تماشایی جنگل میمون عبود (Monkey Forest ubud)

در جزیره بالی گذشته از فیل ها، میمونها نیز مقدس به شمار می آیند. بنابراین مردم محلی، جنگل میمون عبود را جزء مکانهای مقدس می دانند. در منطقه حفاظت شده، میمونها دارای آزادی عمل بسیار هستند. باید بدانید که بخاطر تردد بسیار افراد در جنگل، میمونها ترسی از انسانها بخود راه نمی دهند. حتی در پی بازی کردن با افراد گردشگر برمی آیند. اما در تماشای جاذبه جنگل میمون عبود، حواستان به اشیاء و وسایلتان باشد. زیرا میمونها دزدان خوبی محسوب می شوند.

آنچه در جنگل میمون عبود خواهید دید

در میان دره های کم عمق، عمیق و تپه های زیبا در جنگل، نهر آبی به زیبایی تمام جاری است. در این میان شما می توانید در این مناظر روح افزا، هوایی بدور از هرگونه آلودگی و پر از اکسیژن را استنشاق نمایید. آنگاه شاهد بازی بیشتر از 749 میمون، در میان درختان انبوه جنگل میمون عبود باشید. داخل جنگل شما موفق به مشاهده سه معبد قدیمی با تندیس های سنتی و تزئینی، می باشید. مکاک ها (Macaques) از انواع میمونها هستند که تعدادشان به 340 عدد می رسد. باید بدانید که در اصطلاح به آنها دراز دم نیز می گویند. از (Macaques) تعدادی نیز دم کوتاه هستند که البته بیشتر جای زندگی آنها، در مزارع برنج و دهکده است. در این میان میمونهای دراز دم، در جنگل به سر می برند. یادتان باشد که از بردن خوراکی به این جاذبه تورستی جهت میمونها، خودداری نمایید.

کلام آخر:

به همراه آژانس گیتاگشت با یک دنیا تجربه و تخصص در تورهای جهانگردی از جمله تور بالی ، به دیدار این جاذبه تماشایی بروید. درون اتومبیل های مخصوص، دنیای میمونها و گونه های مختلف جانوران این جنگل را از نزدیک نظاره کنید. آنگاه در گردشگری از جنگل میمون عبود، ساعاتی را به تفریح و سرگرمی سپری نمایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید