می گورنگ

می گورنگ : 

می گورنگ غذایی سنتی و لذیذ بالی اندونزی

باز هم سیر و سفری دیگر در میان خوشمزه های خوراکی بالی و اینبار Mie Goreng، منتخب اصلی ما است. غذای می گورنگ اغلب به عنوان نودل های سرخ شده، معرفی می شود. جزیره بالی در مجمع الجزایر اندونزی که همچون ستاره ای درخشان است، گاه با دیدار از جاذبه های تماشایی، روح شما را به تسخیر می کشاند. وقتی دیگر نیز با مراکز خرید ارزان قیمت که هر لحظه وسوسه خرید را در فرد بر می انگیزد. تازه در کنار همه اینها گردشگری در غذاهای خوش رایحه بالی، از جمله غذای بومی و محبوب می گورنگ نیز جای خود دارد.

عذای می گورنگ (Mie Goreng)

آیا می دانید که غذای Mie Goreng از چه دستورالعمل ساده ای، جهت پخت برخودار است؟

یک غذای ساده، سنتی، با ظاهری خوش آب و رنگ که محبوب اغلب بومیان و حتی توریست های بالی است. ساده چون عنصر اصلی سازنده آن نودل یا رشته فرنگی است، سنتی زیرا شیوه طبخ آن توسط مادران به فرزندان بالی انتقال یافته و البته خوش آب و رنگ زیرا بسیاری از مواد خوش عطر و خوش رنگ آن را احاطه می سازد. حالا بهتر است به آنچه Mie Goreng از آن تهیه می شود، بپردازیم.

مواد بکار رفته در می گورنگ  

نودل های سرخ شده در روغن نباتی، روغن انگور و یا حتی روغن آووکادوی داغ، اساس قصه می گورنگ را پی ریزی می کند. برای مسلمانان، در این غذا یکی از پروتئین های مختلف نظیر تکه های مرغ، گوشت گاو و یا میگوی تفت داده می شود. حالا نوبتی هم باشد، نوبت انواع سس های طعم دهنده و خوشمزه کننده بالی است که در می گورنگ استفاده می شود. سس هایی نظیر صدف، چیلی، سمبل سبوس و سس سویای شیرین اندونزی در تلفیقی از مزه های تند و شیرین در می گورنگ بکار می رود. از سبزیجات این غذا، بنا بر سلیقه افراد می توان به موسیر خرد شده، هویج رنده شده، تره فرنگی با عطر و رایحه خوش، کلم و حتی گوجه فرنگی نیز سخن گفت. البته جای فلفل سبز نیز، همچنان محفوظ است. هنگام پذیرایی غذا بر روی نودل ها و مواد گوشتی،  تخم مرغ های نیمرو شده به همراهی سس لوبیا قرمز یا سس بادام زمینی تند، سرو می شود.

سخن آخر:

شک نکنید و در تور لوکس بالی با خاطری آسوده به انتخاب آژانس گیتاگشت، دست بزنید. آنگاه  با استفاده از امکانات VIP و سایر خدمات برجسته این شرکت جهانگردی بی نظیر، به دقایق خوش بیاندیشید. تا بتوانید از تست غذاهای خوشمزه ای نظیر می گورنگ طعم خوشایندی را، مهمان ذائقه خود بفرمایید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید