مانیل Manila

مانیل Manila : 

  • مانیل پایتخت فیلیپین شهری با مکان های توریستی و گردشگری فراوان است. این شهر دارای بخش های مختلفی از نظر بافت ساختمانی است. قسمت جدیدتر این شهر شامل ساختمان های لوکس و آسمان خراشهای بلند است که جلوه ویژه ای به خصوص در شب به این شهر می دهند. قسمت دیگر از مانیل، همان بافت قدیمی و سنتی خود را حفظ کرده است.

  • شهر مانیل نیز مانند شهرهای گردشگری معروف فیلیپین از قبیل سبو، بانائوئه و... دارای جاذبه های گردشگری زیادی است. شما می توانید با ثبت نام و رزرو تور فيليپين با قیمت مناسب با آژانس گیتاگشت به این کشور مسافرت لذت بخشی را تجربه کنید. با ما تا پایان این مطلب برای معرفی مکان های دیدنی مانیل همراه باشید.

  • مانیل، پایتخت فیلیپین شهر ترافیک، شلوغی، رنگ ها، نورها و ساختمان ها است. در این شهر به صورت قطع به یقین شما از شب بیشتر خوشتان خواهد آمد. مانیل دارای تقابل سازه ای زیبایی از قرون پیشین و معماری نوین است. کلیساهای قدیمی با سبک معماری غربی در برابر ساختمان ها و آسمان خراشهای جدید! همچنین شما در این شهر قطعا به رستوران های محلی و کوچک و بزرگ برخورد خواهید کرد که به تعداد بسیار زیاد در این کشور وجود دارند.

  • در قلب شهر مانیل یکی از اصلی ترین و مشهور ترین جاذبه های توریستی این شهر یعنی پارک ریزرال قرار دارد. این پارک که با نام لونتا نیز شناخته می شود، یک باغ وحش بزرگ و آرام است. آثار تاریخی، گیاهان و جانوران و مجسمه های مختلف در این پارک برای شما جالب خواهد بود.

  • کلیسای کوئیاپو از دیگر نقاط مشهور برای توریست ها است. این کلیسا یکی از قدیمی ترین کلیساهای کاتولیک در شهر مانیل است. شما می توانید روزهای جمعه جمعیت کثیر مردم را در این کلیسا در حال دعا مشاهده کنید. از بازارچه محلی اطراف این مکان نیز می توانید بازدید کرده و خرید کنید.

  • اقیانوس پارک مانیل نیز یکی از مکان های برتر توریست ها برای لذت بردن از سفر است. در این پارک شما انواع حیوانات دریایی و گونه های جانوری آرام و وحشی مانند کوسه را می توانید مشاهده کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید