معبد کیومیزو Kiyomizu-dera

معبد کیومیزو Kiyomizu-dera : 

  • یکی از معبدهای بودایی کشور ژاپن می باشد. این معبد در سال 798 در این کشور در شهر کیتوی تاسیس شده است.

  • بیشتر معبد هایی که در کشور ژاپن وجود دارند دارای معماری های خاصی می باشند که به همین دلیل هم مشهور شده اند. ولی معبد کیومیزو علاوه بر زیبایی معماری که دارد؛ دارای زیبایی طبیعی حیرت انگیزی است که چشم های هر بیننده ای را خیره می سازد.

  • آبشار ها، جنگل ها و رودخانه هایی که در اطراف معبد کیومیزو وجود دارد زیبایی این معبد را چندین برابر کرده است.

  • این معبد علاوه بر اینکه یکی از آثار باستانی کشور ژاپن به شمار می رود زیبایی طبیعت آن هم دست کمی از ویژگی های دیگر آن ندارد.

  • شهر توکیو ژاپن خود به تنهایی یکی از زیباترین شهرهای این کشور به شمار می رود ولی وجود این معبد زیبایی آن را دو چندان کرده است. آبشاری که در کنار این معبد وجود دارد این منطقه را به یکی از زیباترین مناطق ژاپن تبدیل کرده است.

  • معبد کیومیزو یکی از بناهای ثبت شده در فهرست یونسکو می باشد.

  • این معبد در میان کوهستان اوتوا قرار گرفته است و ساخت آن به سال 790 میلادی باز می گردد.

  • ایوانی بزرگی که در مقابل تالار اصلی این معبد وجود دارد یکی از مهمترین ویژگیهای این معبد به شمار می رود. به این دلیل که دارای ستون های با ارتفاع 30 متر است که برای مشاهده آن چشم های شما به آسمان خیره می شود. در گذشته از این ایوان برای مراسمات مذهبی، اجرای رقص و سایر مراسمات تشریفاتی استفاده می شده است.

  • معبد کیومیزو هم یکی دیگر از معبدهای کشور ژاپن به شمار می رود که می توانید در تور ژاپن همراه با آژانس گیتا گشت باشید تا از تمامی مناظر و مکانهای این معبد آگاهی پیدا کنید. 

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید