کینیلا Kinilaw

کینیلا Kinilaw : 

  • نمی شود به فیلیپین سفر کنید و محبوب ترین غذاهای آن ها را نخورید. همانطور که در ایران قرمه سبزی جز غذاهای محبوب به شمار می آید و خوردن آن به تمامی توریست ها توصیه می شود، زمانی که شما به کشورهایی نظیر فیلیپین سفر می کنید بدون شک غذاهایی هست که باید آن ها را تست کنید. فیلیپین یک کشور خوشمزه است. در واقع می‌توان گفت که این کشور هم غذاهایی دارد که نه تنها با شنیدن بوی آن ها مست خواهید شد بلکه بدون شک وسوسه می شود آن ها را تست کنید. در بین تمامی غذاهای فیلیپین اما می‌توان گفت کینیلا جز غذاهای محبوب به شمار می آید.

  • قرار نیست که شما هرچه در این کشور می خورید جز فست فود های جهانی باشد. اگر شما هم علاقه مند به سبزیجات و ماهی هستید باید بدانید که کینیلا در واقع یکی از محبوب ترین غذاهای این کشور است که با سبزیجات تهیه می شود.

  • کینیلا یک ترکیب بی نظیر از ماهی، سیر، پیاز، زنجبیل، گوجه، سرکه ی نارگیل و آب مرکبات است و به صورت یک سوپ آماده می شود و شما می‌توانید از آن لذت ببرید. دقت داشته باشید که اگر شما به ماهی هم علاقه مند نیستید باز هم توصیه ما به شما این است که این غذای گرم را بچشید چرا که طعم بی نظیر آن باعث می شود که نظرتان راجع به ماهی عوض شود. تهیه کینیلا در واقع در عین اینکه راحت است اما نکات بسیاری را هم دارد و به همین دلیل هم هست که بومیان این منطقه بهتر می‌توانند این غذا را تهیه کنند.

  • جز مهم و دوست داشتنی این غذا سرکه نارگیل است. همانطور که میدانید نارگیل یک میوه خوشمزه است و بدون شک سرکه آن هم طعم بسیار مطبوعی به غذاهای خواهد داد.

  • اگر شما هم به دنبال تور فيليپين قیمت مناسب هستید می‌توانید از تورهای آژانس مسافرتی گیتاگشت استفاده کنید و از دیدنی های فیلیپین لذت ببرید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید