کیمچی Kimchi

کیمچی Kimchi : 

  • هر گز نمی توان به تور کره جنوبی رفت و سری به رستوران های این کشور نزد و هرگز نمی شود در رستوران های جذاب کره جنوبی غذایی سفارش داد و گارسون سفارش کیموچی یا کیمچی را در کنار غذای اصلی به شما توصیه نکند.

  • یکی از جهانی ترین غذا های محبوب کره جنوبی کیمچی است که از ترشی سبزیجات کره ای تهیه می شود، همراه با فیبر بالا که قطعا برای سلامتی بدن مفید و مقوی است.

  • در تور های گیتا گشت و به خصوص در تور کره جنوبی ما شما را با منحصر به فرد ترین رستوران های این کشور آشنا می کنیم و شما می توانید به سفارش یک پرس کیمچی کره ای معجزه آشپزان کره ای را تجربه کنید، بدون شک این تجربه بی نظیر را برای دوستان خود تعریف می کنید و از لذیذ بود غذاهای کره جنوبی برای آنها می گویید.

  • در تور کره جنوبی گیتا گشت تجره کیمچی در یک رستوران پنج ستاره با عطر و بوی منحصر به فردش خاطره تور کره جنوبی را برای شما و عزیزانتان بیاد ماندنی می کند.

  • این غذای منحصر به فرد یکی از الزامات آشپزی در رستوران های بینظیر این کشور محسوب می شود و در کنار بیشتر غذا های کره ای صرف می شود طعم لذیذ آن در بهترین مناظر طبیعی این کشور لذت مسافرت را چندین برابر می کند به طوری که شما برای چشیدن طعم خاص این ترشی سبزیجات کره ای ممکن است دوباره به آن سفر کنید و در تور کره جنوبی در تورهای بی نظیر گیتا گشت این امکان را برای شما فراهم می کنیم تا  نهایت لذت را از مسافرت خود ببرید و دوستان خود را برای این تجربه دعوت کنید.

  • در تورهای ما شما دست پخت بهترین و حرفه ای ترین آشپزان را در خصوص کیمچی کره ای که آوازه ای جهانی دارد می چشید و از این طعم ترش در کنار دیگر غذا های کره ای نهایت لذت را می برید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید