پارک ملی Khao Yai

طبیعت هیجان انگیز، بکر و زیبای پارک ملی Khao Yai : 

برای دیدار از زیبایی های اعجاب انگیز پارک ملی Khao Yai، دل به دامن طبیعت زیبای آن می سپاریم تا در جنگل های با طراوت و بارانی، طلایه دار سفری جذاب در جنوب شرقی آسیا باشیم. پارک Khao Yai با مناطق کوهستانی و مرتفع، دره های حاصلخیز و سرسبز، رودخانه های پرآب و آبشارهای خنک خود، آوای سرمستانه گردشگری را زیر لب نجوا می کند و با تمامی شکوه ما را بخود فرا می خواند. در تور تایلند همسفر با آژانس حرفه ای چهانگردی و طبیعت گردی گیتاگشت، رهسپار جاذبه حیرت انگیز پارک ملی Khao Yai می شویم. آنگاه  ناشناخته های طبیعی پارک ملی Khao Yai  را می شناسیم، هیجان زده می شویم و غرق در شگفتی می گردیم.

پارک ملی خائو یای (Khao Yai National Park)

شما پارک زیبای Khao Yai را که در سال 1962 افتتاح شد، به عنوان اولین پارک ملی تایلند خواهید دید. البته از جایگاه بزرگی می توان Khao Yai را در رتبه سوم پارک های ملی تایلند دانست. پارک خائو یای در استان ناخون راچاسیما (Nakhon Ratchasima) واقع است. شما در پارک Khao Yai شاهد تنوع زیستی بسیاری از گیاهان و جانوران می باشید. در حدود 3000 گونه از گیاهان مختلف، نزدیک به 320 پرنده ساکن و مهاجر و قریب به 70 نوع پستاندار را می توانید در پارک خائو یای ببینید. پستاندارانی نظیر فیل، میمونهای ماکاک، گوزن و آهو را اغلب در پارک ملی مشاهده می کنید. ولی پستاندارانی مانند خرس سیاه آسیایی و گراز به راحتی قابل دیدار نیستند. از پرندگان نیز می توان به دارکوب های بزرگ و قرقاول نقره ای اشاره کرد.

گذر به دیگر زیبایی های پارک ملی Khao Yai

شما می توانید در پارک ملی Khao Yai به تماشای آبشارهای زیبای درون پارک، به خصوص آبشار سرشار از طراوت، نام توک پا کلوای (Nam Tok Pa Kluai) که به نام آبشار ارکیده معروف است، بروید. در پیرامون این آبشار، شاهد زبیاترین مناظر از گل های ارکیده هستید. اگر اهل ماجراجویی باشید، قبل از غروب آفتاب به تماشای دو غار در پارک ملی خائو یای که محل زندگی خفاشها است، بپردازید. همچنین بدانید در این پارک، شاهد دو اردوگاه از جمله لام تا خونگ (Lam Ta Khong) که یک منطقه وسیع چمنزار، در اطراف رودخانه است و به دریاچه نیز راه دارد، جهت کمپینگ می باشید.

سخن آخر:

در تور تايلند آژانس گیتاگشت به  دیدار آبشارها، غارها و طبیعت دست نخورده پارک ملی خائو یای بروید. آنگاه از تماشای چشم انداز بی نظیر مناظر، در کنار دیدار از حیوانات وحشی پارک ملی Khao Yai احساسی خوشایند از لذت، هیجان و شوق را بخود نوید داده و با ثبت عکس های زیبا، به خاطرات شیرین سفر ماندگاری ببخشید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید