Khao Man Gai

Khao Man Gai غذای ساده اما لذیذ و محبوب در بین تایلندی ها : 

قصد خوردن مرغ و برنج در غذای Khao Man Gai درکشور تایلند، واقع در جنوب شرقی قاره آسیا را داریم. Khao Man Gai را در همه جای کشور تایلند، از غرفه های خیابانی گرفته تا رستورانهای شیک خواهید دید. حتی در خانه های مردم نیز، این غذا دارای محبوبیت بوده و به وفور طبخ می گردد. Khao Man Gai را شاید بتوان غذایی ساده در پخت نامید، اما شما به عنوان مسافری ویژه در تور تایلند گیتاگشت، با نوع خاصی از مرغ و برنج تایلندی مواجه خواهید شد که دارای طرفداران بسیار زیادی در بین گردشگران است. اگر دوست دارید که بدانید Khao Man Gai دقیقاً چیست، با ما همراه باشید. 

غذای کائو من گای (Khao Man Gai)

شاید تعجب کنید که بدانید در غذای تایلندی Khao Man Gai، شما هرگز خبری از ادویه جات رنگارنگ تایلندی نخواهید دید. تازه از مواد گوناگون زیادی نیز، در طبخ آن استفاده نمی شود. در ابتدا مرغ را پس از پاک کردن با آب می پزند. حالا پس از آماده شدن مرغ، نوبت به پختن برنج مخصوص تایلندی، می رسد. وجه تمایز غذای Khao Man Gai با برنج و مرغ معمولی در این است که بعد از شستن برنج با آب معمولی، آب برنج خالی می شود و سپس برنج را با آب گوشت مرغ می پزند. بنابراین شما شاهد طبخ برنجی چرب می باشید که البته بر طعم غذا می افزاید.

جزئیات غذای Khao Man Gai

البته گفتیم غذای ساده کائو من گای، ولی توجه داشته باشید که هرگز سرو غذا بدون یک کاسه ساده سوپ آب مرغ شامل نمک، فلفل پودر شده، زنجبیل تازه و یک کاسه سس مخصوص، امکان پذیر نیست. سس شامل خمیر سویا، شکر نخل، سرکه سفید، زنجبیل، فلفل قرمز تایلندی و سس سویا می باشد.  بعد از آماده شدن غذا برش های نازک مرغ کنار برنج، به همراه ورقه هایی از خیار سرو می گردد. راستی یک کاسه آب گوشت و کاسه سس مخصوص نیز جای خود دارد. حالا که غذای Khao Man Gai سرو شده است، بنابراین غذای Chicken And Rice تایلندی را نوش جان کرده و لذت ببرید.

کلام پایانی:

در تور تایلند با انتخاب آژانس معتبر و مدرن گیتاگشت، همواره مسافری باشید که در این همسفری تنها به فکر استفاده از تک تک دقایق زیبای زندگی، می باشید. بنابراین مسافر ارزشمند تور تایلند گیتاگشت، از مناظر زیبا در این سفر جذاب لذت ببرید و حتی برای خرید، پاساژهای تایلند را زیر گامهای خود بگذارید. آنگاه همگام با تایلندی ها، غذاهای دلچسب و لذیذ آنان نظیر Khao Man Gai را نوش جان کرده و در هر یک لذتی جداگانه را تجربه کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید