کاماکورا kamakura

کاماکورا kamakura : 

  • کاماکورا یکی از شهرهای کشور ژاپن است که در فاصله 50 کیلومتری توکیو قرار دارد.

  • شهر کاماکورا بخشی از استان کاناگاوای ژاپن به شمار می رود. کاماکورا یکی از شهرهای تاریخی ژاپن محسوب می شده است که در آن زان پایتخت غیر رسمی کشور ژاپن به رسمیت شناخته می شده است.

  • مساحت این شهر 39 کیلومتر مربع و جمعیت آن 174 هزار نفر می باشد.

  • کاماکورا دارای چندین معبد تاریخی مهمی است که هرساله گردشگران بسیاری را جذب می نماید. شما می توانید برای تماشای این شهر و دیدن مجسمه های بی نظیر آن در تور ژاپن با آژانس گیتاگشت همراه شوید.

  • مجسمه برنزی معروف بودا در این شهر قرار دارد. این مجسمه به قدری شهرت دارد که سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن آن به شهر کاماکورا می روند.

  • مجسمه بودا در ابتدا در معبدی قرار داشت که بعد از مدتی توسط سونامی تخریب شد و از آن زمان تا هم اکنون این مجسمه در محیط بیرونی شهر کاماکورا نگهداری می شود، که برای دیدن آن نیازی به پرداخت بلیط ندارید و به راحتی می توانید آن را در هوای آزاد شهر مشاهده فرمایید.

  • این تندیس دارای 13 متر طول می باشد که شما برای دیدن آن حتما باید به آسمان خیره شوید، که این یکی از ویژگیهای حیرت انگیز این مجسمه می باشد.

  • همچنین وزن این مجسمه هم دست کی از طول آن ندارد، وزن آن 93 تن است که یکی دیگر از ویژگیهای حیرت انگیز این مجسمه محسوب می شود.

  • معماری این شهر در نوع خود بسیار بی نظیر است که متاسفانه در سال 1923 میلادی توسط زلزله قسمت اعظمی از زیبایی های خود را از دست داد.

  • کاماکورا جدا از معماری زیبایی که داشته است دارای جاذبه های گردشگری، تاریخی و طبیعی بسیاری می باشد که با رفتن به این شهر تمامی این جاذبه ها را می توانید مشاهده نمایید.

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید