جاپچائه Japchae

جاپچائه Japchae : 

  • جاپچائه غذایی با ظاهر بی نظیر که صرفا برای وسوسه شما پخته می شود، خلاقیت بکار رفته در ترکیبی از گوشت گاو به همراه سبزیجات مخصوص کره ای در کنار سس سویا و ادویه های مخصوص آن لذتی برای شما پدید می آورد که در هیچ جای از دنیا به غیر از تور کره جنوبی نمی توانید آن را پیدا کنید.

  • جاپچائه به همراه سیب زمینی لذیذ و شیرین سرخ شده لذتی بی مانند را پدید می آورد که شما می توانید آن را به عنوان غذای اصلی خود و یا به همراه آن سرو کنید و از تجربه طعم دلپذیر آن در کنار غذای اصلی خود نهایت لذت را ببرید.

  • پخت جاپچائه از معجزه های لذت بخش تور کره جنوبی است که ما این تجربه را در بهترین و مجلل ترین رستوران های درجه یک کره جنوبی برای شما رقم خواهیم زد.

  • صرف این غذای فوق العاده بدون شک تجربه ای است که هر جهانگردی به شما توصیه خواهد کرد تا شما هم از این طعم بی نظیر که حاصل دست پخت مشهور ترین آشپزان کره جنوبی است لذت کافی را ببرید، سرو این غذای بومی در رستوران هایی محلی شگفتی را برای شما پدید می آورد که بی گما برای تجربه دوباره آن وسوسه خواهید شد و این از شگفتی های تور کره جنوبی است.

  • ما در تور های گیتا گشت شما را به زیباترین، مجلل ترین و بی نظیر ترین رستوران ها و سرو بهترین طعم های بومی کره جنوبی دعوت می کنیم تا مسافرتی بی نظیر و منحصر به فرد را در کنار دوستان و خانواده خود تجربه کنید و از آن لذت ببرید، هدف ما رضایت شما عزیزان و جهانگردان گرامی با به صرفه ترین هزینه و بیشترین کیفیت است که شما تنها می توانید این شگفتی را در تور های گیتا گشت تجربه کنید و این تجربه را به دوستان و نزدیکان خود معرفی کنید.

  • همین حالا برای چشیدن طعم جاپچائه کره ای که دست پخت بهترین آشپز های کره جنوبی است چمدان های خود را ببندید و در سایت اینترنتی گیتا گشت اقدام به اخذ ویزا برای خود و خانواده عزیزتان کنید، بی شک تجربه ای بی نظیر را کسب خواهید کرد.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید