مرکز خرید آی پارک Ipark

مرکز خرید آی پارک Ipark : 

  • یکی از مراکز خرید شهر سئول، پایتخت کره جنوبی مرکز خرید ای پارک است که به ساختمان منحصر به فرد و جالب خود مشهور است، از دیگر دلایل شهرت این مرکز تجاری فروش کالاهایی هنری است که قطعا خرید کردن در آن برای شما دو چندان است و بی شک جاذبه ای ویژه برای گردشگران خارجی و داخلی محسوب می شود.

  • محوطه ای ویژه و زیبا که قدم زدن در آن به شما آرامش می بخشد و لذت آن خرید را برای شما جذاب تر می کند، ساختمانی استوانه ای شکل که مغازه ها و فروشگاه های جالبی هم در آن وجود دارد و مانند بسیاری از مراکز بزرگ شهر بزرگ سئول هرچه را اراده کنید می توانید در آن پیدا کنید و این اتفاقی تازه در ابر فروشگاه های کره نیست اما یک نکته مثبت برای این فروشگاه های بزرگ و بی رقیب تجاری مثل ای پارک برای جذب تجار و گردشگران خارجی و حتی داخلی محسوب می شود که خرید کردن را آسان و بسیار لذت بخش می کند.

  • دیگر نیاز نیست برای یافتن کالای مورد نظر خود به فروشگاه های مختلف و گوناگون سر بزنید، در مرکز خرید ای پارک شما همه کالاهای مدنظر خود را قطعا پیدا خواهید کرد و این آرامش در خرید را به شما هدیه خواهد کرد.وجود بزند های گوناگون این مرکز تجاری را کامل تر می کند.

  • مرکز خرید ای پارک در نزدیکی ایستگاه مترو و قطار واقع شده است و دسترسی به آن بسیار آسان تر است که نکته ای مثبت به خصوص برای گردشگران خارجی محسوب می شود و دسترسی شما به آن بسیار آسان است و برای یافتن آن در شهر سر در گم نخواهید شد و ساختمان جالب و زیبای آن از فاصله ای دور به چشم خواهد آمد.

  • بهترین ها در تور کره جنوبی در انتظار شما است و برای مشاهده مراحل اخذ ویزا در آژانس گیتاگشت کلیک کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید