اینسا دونگ Insa dong

اینسا دونگ Insa dong : 

  • اینسا دونگ خیابانی پر از زیبایی است و یکی از خاطره انگیز ترین جاذبه های گردشگری در شهر سئول است و پر از مغازه هایی که اجناس آن فقط و فقط در کره خرید و فروش می شود؛ از جمله لوازمی نظیر هَنبوک (لباس سنتی)، هَنجی (کاغذ سنتی)، چای سنتی، ظروف سفالی و صنایع دستی محلی.

  • این خیابان یادآور زمان قدیم است. خیابان اینسا دونگ (Insa dong) در زمان حکومت چوسان، مکانی برای نقاشان با طول 700 متر بوده است و اکنون نیز خیابانی مختص به هنر است.

  • در خیابان اینسا دونگ (Insa dong) خانه های چوبی، گالری ها و بوتیک ها، دست فروشان خیابانی که اسنک محلی می فروشند را می توان دید.

  • اینسا دونگ (Insa dong) در روز یکشنبه خلوت تر است و در آن نمایش های خیابانی اجرا خواهد شد و اصلا نیازی به پرداخت هزینه نیست و تمامی این سرگرمی ها رایگان است. نقاشان و عاشقان هنر در کوچه های باریک اینسا دونگ بساط خود را راه می اندازند و شروع به کشیدن نقاشی و سفالگری می کنند. خیابان اینستا دونگ به بازدید کنندگان اجازه می دهد که هنر دستی کشور کره را ببینند و بخرند. در این خیابان جشن ها و نمایش های زیادی برگزار می شود.

  • در خیابان اینسا دونگ 40 درصد معاملات صنایع دستی انجام می شود. گرانترین و پرفروش ترین محصول شامل ظروف سرامیکی کره ای با قیمت صد دلار تا هزار دلار است البته موارد دیگری هم به فروش می رسد مانند سفالینه ها، اجسام خوشنویسی شده، اثاثیه عتیقه، هنجی، هنبوک، چای، یادگاری ها و لوازم جانبی جذاب و مغازه های اطراف شامل کافه ها، رستوران‌ها، کارگاه‌های هنری و گالری‌ها نیز نمایی باشکوه به این خیابان داده است.

  • لیست کارهایی که می توان در خیابان اینسا دونگ انجام داد عبارت اند از: 1-خرید سوغاتی های کره در این خیابان 2-صرف غذاها 3-بازدید از گالری و نمایشگاه ها 4-گرفتن عکس یادگاری با لباس های سنتی هنبوک 5- استراحت در کافه 6-پرسه در سامزیگی

  • با رزرو تور کره جنوبی در آژانس گیتاگشت می توانید در این محیط جذاب قرار گیرید و جاذبه های گردشگری شهر سئول و کشور کره جنوبی را تماشا کنید و لذت ببرید. آژانس گیتاگشت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین شرایط برای شما در تور کره جنوبی فراهم شود به گونه ای که سفری لذت بخش را تجربه کنید.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید