موزه ی یادبود هیروشیما

موزه ی یادبود هیروشیما : 

  • موزه ی یادبود هیروشیما یکی از آثار تاریخی شهر ژاپن است که برای یادبود حادثه ی بمباران هسته ای هیروشیمیا کشور ژاپن پایه گذاری شده است.

  • از زمانی که انسان ها شروع به زندگی کردن نمودند اتفاقاتی مانند جنگ و تلخی هایی وجود داشته است که تا انتها در صفحات تاریخ برجای می ماند.

  • موزه ی یادبود هیروشیما در دل پارکی در کشور ژاپن قرار دارد، این پارک یادبودی است برای زنده نگه داشتن یاد کسانی که در بمباران جان خود را از دست دادند. نام این پارک به پارک صلح معروف است تا به انسان هایی که در آن قدم می گذاردند صلح را بیاموزد.

  • بدون شک ساخت این پارک به این دلیل بوده است که این ماجرا برای کشور ژاپن بسیار دردناک بوده است و با ساختن این پارک خواستار خود رای صلح جهانی را اعلام نموده اند.

  • اگر به همراه آژانس گیتا گشت در تور ژاپن بخواهید به مکانی بروید که آثاری از بمباران هیروشیما داشته باشد بی شک این مکان یکی از بهترین نقاط های دیدنی کشور ژاپن است که به وضوح می توانید آثار جنگ را در موزه ی یادبود هیروشیما مشاهده کنید.

  • یکی از نکات عجیبی و حیرت انگیز این پارک این است که شما بدون اینکه قصد دیدار این موزه را داشته باشید خود را درون آن یافته اید. به این دلیل که این پارک کشش و جاذبه عجیبی دارد که بیشتر افراد را برای بازدید به آنجا می کشاند.

  • شهر هیروشیما بخشی از بزرگ ترین جزیره ی ژاپن، یعنی هونشو می باشد و علاوه بر اماکن مذکور، دارای جاذبه های گردشگری دیگری نظیر قلعه ی هیروشیما و باغ غرق شده نیز می باشد که بسیار دیدنی و جالب هستند.

  • بیشترین تاثیری که شما می توانید از دیدن این پارک و موزه دریافت کنید، این است که تمام انسان های باید قدر صلح و آرامش را بدانند و برای حفظ آن تلاش کنند تا همه انسان ها زندگی آرام و بی دغدغه ای داشته باشند.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید