کاخ کیونگ بوک گانگ

کاخ کیونگ بوک گانگ Gyeongbokgung Palace : 

  • همواره بازدید از مکان های تاریخی و فرهنگی در هر کشوری که دارای قدمت و تاریخی پر فراز و نجیب است، از جمله کره جنوبی یکی از کارهای پرطرفدار در میان جهانگردان و بازدید کنندگان از جاذبه های گردشگری است، در پایتخت کره جنوبی یعنی در شهر زیبای سئول کاخ کیونگ بوک گانگ سلطنتی با بنایی بی نظیر و فوق العاده ای وجود دار که چشم هر جهانگردی را به خود جذب می کند که در سال 1396 به عنوان نخستین کاخ سلطنتی حکومت چوسان ساخته شده است و گواهی بر تمدن و قدمت این کشور زیبا است که در آن معماری کره ای بسیار قابل درک است و یکی از جاذبه های کم نظیر در شرق آسیا محسوب می شود.

  • اما این بنای سلطنتی طی تاخت و تاز های ژاپن به این کشور بسیار مورد تخریب قرار گرفت که در سال 1990 بازسازی آن شروع شد و اکنون مورد بازدید عموم قرار دارد و می توانید با بازدیدن آن با فرهنگ و تاریخ کره جنوبی بیشتر آشنا شوید و خود را فرهنگ، هنر و معماری زیبا و جذاب کره غرق کنید.

  • وجود موزه ملی قصر کره و همچنین موزه ملی مردم شناسی در آن جذابیت کاخ کیونگ بوک گانگ بی نظیر را بیشتر می کند و شما را با فرهنگ کره بیشتر آشنا می کند که بازدید از آن نه تنها خالی از لطف نیست بلکه یکی از کارهای واجب در تور کره جنوبی از نظر ما و تمام باستان شناسان و جهانگردان به حساب می آید چرا که از دست دادن منظره بی نظیر این کاخ و قدم زدن در آن قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد و هرگز نمی توانید این خاطره را فراموش کنید.

  • قدمت 600 ساله این کاخ تاریخی گواهی بر قدمت شهر سئول است که همواره گردشگران زیادی را به خود جذب میکند و واقعا یکی از زیبا ترین کاخ های سلطنتی در جهان محسوب می شود چرا که در طراحی و ساخت آن از بهترین هنرمندان و معماران کره ای استفاده شده است که نتیجه آن خلق یکی از پر بازدید ترین کاخ های دنیا است که بسیار زیاد مورد بازدید تاریخ شناسان و جهانگردان خارجی قرار می گیرد.

نظر دادن

درباره گیتاگشت

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری گیتاگشت در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید و هم اکنون با پرسنل مجرب و حرفه‌ای در صنعت گردشگری در دو شعبه و با قراردادن اصل مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری در سرلوحه امور خود قدم به عرصه دنیای زیبا ولی پیچیده گردشگری نهاد.

مدیران مجموعه گیتاگشت با پرهیز از بزرگنمایی و شعارزدگی در کمال واقع‌بینی به مسئولیت سنگین و حساس خود اذعان داشته و دارند. کلیه پرسنل و مدیران موظف‌اند تا با شناسائی نواقص و نقاط ضعف مجموعه در صدد رفع آنها برآمده و در برآوردن خواسته‌های مشتریان کمال حساسیت و توجه را مد نظر قرار دهند.

تماس با ما

 

ico2 دفتر مرکزی: خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ملک، نبش کوچه فرهومند، پلاک یک، طبقه یک، واحد 3

تلفن: 88401071-021

ico2 شعبه نیاوران: خیابان باهنر(نیاوران)، پایین تر از سه راه یاسر، پلاک 252، مجتمع آوا نیاوران یک، واحد 102

تلفن: 26851060-021

ارتباط با مدیریت: 1460345-0912  Info@GitaGasht.com

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

1n

این پکیج را برای دوستان خود بفرستید

1a

این صفحه را برای دوستان خود بفرستید

منو موبایلی

تماس بگیرید